Преубавата ЕСЕН

Член од
20 септември 2016
Мислења
475
Поени од реакции
732
Прекрасна фотографија!!!! Многу убав момент си фатил, убава глетка!
Со што сликаш???
Случајно ја најдов на нет кога пребарував нешто за Маврово, сликиве не се мои, само ги превземувам и пишувам локации за да се знае од каде потекнуваат сликите и некое мало инфо. :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.991
Поени од реакции
13.465
Ама си ја утнала темата ахахаха
Дечки сите од тука ајде на натпревар тема есен
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.723
Поени од реакции
6.296
Ама си ја утнала темата ахахаха
Дечки сите од тука ајде на натпревар тема есен
Ova e od nekni pominuvavme pokraj eden lokalitet. Strashna mi e malku i tazna, zatoa je lupnav tuka. mora nekoja sonceva da najdam :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom