Преспав

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Вечерва е последната епизода од сезона 6. Мислам доста и беше на серијава и ова е успех за серија која единствена успеа да опстои 6 сезони исто и Петко 5 плус детската серија успеа долги години да опстои без разлика што го менуваше форматот прво беше како емисија па потоа премина во играна детска серија.

Сега јас мислам ОХО време е да снима и да се испроба во нов жанр серија.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Вечерва е последната епизода од сезона 6. Мислам доста и беше на серијава и ова е успех за серија која единствена успеа да опстои 6 сезони исто и Петко 5 плус детската серија успеа долги години да опстои без разлика што го менуваше форматот прво беше како емисија па потоа премина во играна детска серија.

Сега јас мислам ОХО време е да снима и да се испроба во нов жанр серија.
Таа со лигњите беше последна? :eek:
Воопшто не личеше како да е последна епизода...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
во овие тешки времиња и ова корона лудило само преспав остана да не насмее и орасположи. Би било стварно штета да ја прекинат.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Таа со лигњите беше последна? :eek:
Воопшто не личеше како да е последна епизода...
Уште една имаше после Преспанска лигња. Беше со чипирање нешто. Сашко Коцев беше оној што ги отчипираше :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

во овие тешки времиња и ова корона лудило само преспав остана да не насмее и орасположи. Би било стварно штета да ја прекинат.
Да ја стават на пауза малку а да снимат нешто друго онака чисто за промена.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Малку епизоди фатив оваа сезона ама од тоа што го видов квалитетот ми се виде доста опаднат...
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Дечипирање со Коцев беше последна и да сценариски последнава сезона прилично слаба во однос на другите.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Како за македонска серија и ова беше добро. Нормално е посе 5 сезони да малку опадне серијата, толку е капацитетот плус веќе ликовите се исцрпеа максимално. Затоа мислам дека сега треба нешто ново друг жанр да се испроба.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.706
во овие тешки времиња и ова корона лудило само преспав остана да не насмее и орасположи. Би било стварно штета да ја прекинат.
Дај кажи ми дека си ироничен жити се.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.539
Коцев некако во секоја епизода што беше до сега им е утка
Талат и Томе се неисцрпни ликови, Ула требаше да роди дете ко за промена а богами и Коста да плеснеше некоја а не да верглаат се едно исто цело време


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Дали една епизода имам гледано од ова...

После многу време, при вртење канали, ми застана на Преспав.

Само видов сцена у која седат сите на заедничка долга маса за состаноци и у средина седи еден со златна маска, а другиве се у зелени тренерки со бројки, исто ги има и стражарите, маскирани и со розеви одела и некои симболи наоколу, ваљда. Одма и сместа сменив и не знам што се дешава и зашто мора Скуид Гејм да бидат.

Значи - толку е. Креативниот банкрот не го очекував толку бргу. За што е следната епизода? Гејм оф Троунс? Стави ја оваа од рекламата за Ботони, нека биде Серси и тако даље... Скупа ќе биде таа епизода. Ипак костими, трон некаков...
После можат само бели мантили да облечат и да кажат - ја сум др. Хаус ти си дебелата црнкиња (или таа од Грејс Анатоми беше?).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom