Преспав

Член од
31 март 2013
Мислења
308
Поени од реакции
188
4-та сезона на Преспав од 18 декември на Националната телевизија. Потврдено е дека и оваа година ќе има новогодишно шоу со Преспав.
*според мене не е веќе интересно по втор пат.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
Се враќа изгледа Владо, во официјалниот трејлер го има неговиот глас.

Еве плус и еден тизер
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.900
Поени од реакции
7.286
се враќа курац, Џамбазов мал да не ти е па да не ти се гледа?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
Новиве 2 епизоди беа топ.
Колку епизоди ќе има оваа сезона?
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
Се надевам дека покрај апликација ќе имаат веб страна а и апликацијата да е достапно за телевизорите со Android ОS. На мобилен на тие помали екрани не е толку добро за гледање. Ајде на таблет е поголем екранот ама на мобилен е ужасно.
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
94
Поени од реакции
13
Се надевам дека покрај апликација ќе имаат веб страна а и апликацијата да е достапно за телевизорите со Android ОS. На мобилен на тие помали екрани не е толку добро за гледање. Ајде на таблет е поголем екранот ама на мобилен е ужасно.
Све ќе има, стрпете се.
Автоматски споено мислење:

Новиве 2 епизоди беа топ.
Колку епизоди ќе има оваа сезона?
19+новогодишна
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
Све ќе има, стрпете се.
Би било интересно после сезонава на Преспав Охо да почне да снимаат некоја серија со посериозна тема. Нашиве комшии србите такви серии снимија и прикажаа доста овие 2-3 години.

Ете го имаме Фамилија Марковски како таква серија со посериозни теми но сепак сметам дека и Охо може да направи нешто такво па дај боже и подобро спакувана серија.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
Емра Куртишова вистински е ромка или само во серијава е?
 
Член од
31 март 2013
Мислења
308
Поени од реакции
188
Емра Куртишова вистински е ромка или само во серијава е?
Да, ромка е. Пред некоја година ја вратија од аеродром оти мислеа дека ќе бара азил во Германија.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
Да, ромка е. Пред некоја година ја вратија од аеродром оти мислеа дека ќе бара азил во Германија.
Да, сега видов. Ја дискриминирале кажала во интервју. Во 2014 година се случувало тоа.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom