Преспав

>>ЕкО<<

ЕкологисТ
Член од
18 октомври 2011
Мислења
103
Поени од реакции
20
https://ok.ru/video/c1767069

Јас ја поставувам серијата и не застанав со 4 епизоди на линкот погоре за сега 16 епизоди се поставени , месецов ќе биде поставена цела прва сезона. Покрај преспав ја поставувам и наше маало секој викенд.

Секој ден објавувам нови видеа на серверите како ok ru,dailymotion итн и на фејсбук страната ги пуштам линковите
https://www.facebook.com/Gledy-TV-1839013359712650/

Поздрав имајте пријатен ден
Алал да ти е ! Единствено не ми е јасно како може да ги нема официално објавено до сега? Сепак сме во такво време што веднаш се постира сето тоа што се прикажува на ТВ. Дури и live одат некои програми од различни дешафки а камоли за серија. Не треба мислам да напоменувам дека е Преспав единствено нешто наше после долг период, ке си земам за право да кажам според мене и најдобро, светски и направено.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
30 април 2013
Мислења
333
Поени од реакции
193
До сега ја немаше објавено бидејќи ми фалеа епизоди од телма, а мрт скокна две епизоди од првата сезона ама среќа сум ги имал од телма. Телма па не ја емитуваѓе 20 епизода онаа со велосипедите ама мрт ја емитуваше и ете сега е комплетирана и се поставува. Точно Преспав е најубавата и најинтересната македонска серија.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.158
Поени од реакции
5.808
Сакав да пишам дека ја нема 17та. Ама одкако кликнаб на 3та, после надоле се појави 17та. Добро, добро.
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
94
Поени од реакции
13
Ќе ја имате и цела прва ставена на јутуб ама мислам дека откога ќе заврши трета. (што исто ќе иде na јутуб неделно мислам)... така да не се мачете со upload :)

Поздрав
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
Ќе ја имате и цела прва ставена на јутуб ама мислам дека откога ќе заврши трета. (што исто ќе иде na јутуб неделно мислам)... така да не се мачете со upload :)

Поздрав
Од каде оваа информација ?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
333
Поени од реакции
193
Додека да ја стават прва сезона веќе ја има на итернет затоа продукцијата нека не се мачи со уплоад хаха
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.264
Поени од реакции
5.988
Додека да ја стават прва сезона веќе ја има на итернет затоа продукцијата нека не се мачи со уплоад хаха
Aко де нека ја стават да ја има во HD без лого од телевизија.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
333
Поени од реакции
193
И со лого од телевизија пак се гледа логото не смета.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
Дали ќе ги аплаудираат епизодите на јутјуб веднаш по таа што ќе ја дадат на ТВ или кога ќе заврши на ТВ цела па тогаш ќе ги објават?
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.618
Поени од реакции
6.360
Дали ќе ги аплаудираат епизодите на јутјуб веднаш по таа што ќе ја дадат на ТВ или кога ќе заврши на ТВ цела па тогаш ќе ги објават?
Претходната сезона ги ставаа после викендите (кога ќе поминеа репризите двапати)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom