Пресвртница за Косово

Член од
14 август 2006
Мислења
42.447
Поени од реакции
76.001
Инаку нема ништо скандалозно во разговорите, освен што имало преговори меѓу српска листа со *ултранационалистиката* партија на Курти.
Aбе не заебавај, немало ништо скандалозно.

Па имаш ли уши бе ти? Слушна ли дека муабетот го почнувала на каурски со Здраво?

Адем Јашари се превртува во гроб како на свински ражен да е.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
2.612
Поени од реакции
4.079
Kaj videle slepcive od MakPress Makedonci??

 
Член од
27 мај 2018
Мислења
667
Поени од реакции
1.108
Kaj videle slepcive od MakPress Makedonci??

E ajde de, kaj videle ?
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.447
Поени од реакции
76.001
Курти е мало дете за Рама и ако знае што е добро за него, не би требало да му покажува сила како овде:

Но, видовме косовските политичари како од готово успеаја вересија да направат и независноста да ја жртвуваат за глупости од типот - сега ќе им направиме лошо на Србите.
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.447
Поени од реакции
76.001
Што клети ова кауриве, не ги оставаат на раат да си трошат вода човече. @Dardan-ia @puno Komentar nesto ?
Ние мислевме дека ете, не плаќаат струја и данок, али вода гарант плаќаат?
rofl
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.156
Поени од реакции
14.824
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.118
Поени од реакции
4.798
Кај Лепосавич убиен еден косовски полицаец друг повреден, во нив било пукано од заседа, во тек е престрелка со групата, терористите се сокриле во манастир.
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.447
Поени од реакции
76.001
Кај Лепосавич убиен еден косовски полицаец друг повреден, во нив било пукано од заседа, во тек е престрелка со групата, терористите се сокриле во манастир.
Престрога квалификација.
Toa се борци за човекови права. Луѓе кои косовската власт ги лишила од основните човекови права и сега се приморани да се борат за нив.

Терористи се оние кои имаат политичка идеологија зад дејствувањето, како Али Ахмети и УЧК.
 
Член од
3 март 2021
Мислења
522
Поени од реакции
932
Кај Лепосавич убиен еден косовски полицаец друг повреден, во нив било пукано од заседа, во тек е престрелка со групата, терористите се сокриле во манастир.
Терористи се тн "Косовска полиција" која нелегално дејствува на територијата на Република Србија.
 
Член од
31 мај 2019
Мислења
163
Поени од реакции
468
Кај Лепосавич убиен еден косовски полицаец друг повреден, во нив било пукано од заседа, во тек е престрелка со групата, терористите се сокриле во манастир.
Тоа се српски јунаци и нови косовски витези, дојдени да ја повратат земјата од арнаутите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom