Пресвртница за Косово

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.391
^^ Jaс мислам дека и мрда опашката, штом онаква реакција се десила само за гледање. :unsure:
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.391
Мислам, покрај тоа.
Гарант и мрда опашката. Без многу движење надвор од дома, без социјални контакти освен најблиски роџаци, после не е чудно што и несвесно фрлаат ишарет... И после ете ти беља. :unsure:
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.637
Поени од реакции
27.836
Мислам, покрај тоа.
Гарант и мрда опашката. Без многу движење надвор од дома, без социјални контакти освен најблиски роџаци, после не е чудно што и несвесно фрлаат ишарет... И после ете ти беља. :unsure:
Да,и мрда опашката дефинитивно.Нема шанси шипурка да се степа само ради што ме гледаш или што ја гледаш женска ми.Може и погрешно пренеле,може се срби или наши што летале од Приштина
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.733
Поени од реакции
7.545
Да,и мрда опашката дефинитивно.Нема шанси шипурка да се степа само ради што ме гледаш или што ја гледаш женска ми.Може и погрешно пренеле,може се срби или наши што летале од Приштина
Има смисла. Исцениран инцидент за да се наруши угледот на косово. Српски тајни служби секаде се инфилтрирани.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
Како заборавивте бе каури кога се степавте сред Швајцарија?
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
726
Поени од реакции
1.257
Како заборавивте бе каури кога се степавте сред Швајцарија?
Абе ние сме племе вакво такво онакво, туку како вас вака да ви се деси, народ со традиција страо седелци, илири,дардни азеберџанци не знам што др не вака да се бламирате? Во право беше колегата малку погоре 100%српски служби .i.
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.120
Поени од реакции
4.799

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.228
Поени од реакции
45.340
На Косово пристигнаа првите 5 дрона Бајрактар, кои Косово ги нарача пред 7 месеца

Има да ги натоварите со кокаин, едвај ќе се одржаваат во воздух. :D
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
Има да ги натоварите со кокаин, едвај ќе се одржаваат во воздух. :D
Ги помеша апчињата, друга р држават за кокаин, ова со трговија со органи се занимаваше.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
На Косово пристигнаа првите 5 дрона Бајрактар, кои Косово ги нарача пред 7 месеца

Преку тасета кога им го најдоа чарето
 

Kajgana Shop

На врв Bottom