Пресвртница за Косово

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.291
Поени од реакции
22.537
Не застанале бе, што сакате да им направат? Да им посакаат добар пат ли?

Да беше обратно случајот немаше да видиме крокодилски солзи ами ќе имаше жал зошто не се ликвидирани на лице место.
da ne gi zastanuvate. ako zastea ke bea likidirani. vie ste gadovi sto ubivate od zasedi i normalno e da ne se zastanuva. ti da probas da me zastanis jas bi te pregazil i oko ne bi mi trepnalo.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
da ne gi zastanuvate. ako zastea ke bea likidirani. vie ste gadovi sto ubivate od zasedi i normalno e da ne se zastanuva. ti da probas da me zastanis jas bi te pregazil i oko ne bi mi trepnalo.
Вие сте феномен во светски размери за лицемерие, светско чудо, двојни стандарди за вас е нормалност и добро е што не глумите дека сите луѓе за вас не се еднакви, добро е да се знае.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.291
Поени од реакции
22.537
Вие сте феномен во светски размери за лицемерие, светско чудо, двојни стандарди за вас е нормалност и добро е што не глумите дека сите луѓе за вас не се еднакви, добро е да се знае.
taman rabota da se site luge ednakvi, neznam ti be u kakov svet zivees...

forata e sto vie ne ste ni luge... vas ve smetaat za kriminalogeni narkosi i teroristi i e sosema ok da ve gazat. toa sto amerite ve koristat i ve odrzuvaat vestacki u zivot sega za sega neka ne te zalazuva deka ostatokot na svetot ve smeta za luge. bukvalno sekade vazite za kriminalogeno pleme sto nisto pozitivno nema napraveno. sto znam, moze treba da investirate u slatkarnici niz svetot i da pokazete bar za toa ve biva i so tuljumba i trilece da doprinesete malku od malku i da sfati svetot deka pokraj belo i za sherbet ve biva. prenesi tamu na rama i kompanija, za ugostitelska diplomatija... ne te dupam, eve ti da si procitas

 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.130
Поени од реакции
4.822
da ne gi zastanuvate. ako zastea ke bea likidirani. vie ste gadovi sto ubivate od zasedi i normalno e da ne se zastanuva. ti da probas da me zastanis jas bi te pregazil i oko ne bi mi trepnalo.
Ги нашле баш нив да ги ликвидираат, а тоа е главен пат.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.291
Поени од реакции
22.537
Ги нашле баш нив да ги ликвидираат, а тоа е главен пат.
vie deca likvidiravte pokraj ezero, sto e ova za vas... eve jas veruvam deka ste sposobni i na glaven pat da likvidirate nekolku srbi. ednostavno pod stres i uplav bile i toa e toa...
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
938
Поени од реакции
2.211
Не застанале бе, што сакате да им направат? Да им посакаат добар пат ли?

Да беше обратно случајот немаше да видиме крокодилски солзи ами ќе имаше жал зошто не се ликвидирани на лице место.
Така е, не треба да дозволат да им вадат бомби како овие терористи на видеото

 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Така е, не треба да дозволат да им вадат бомби како овие терористи на видеото

Да, замислите тука застанаа за контрола и беа решетени, а ваму не им застанаа дури ќе ги прегазија ама србинот вреди повеќе изгледа.
Србоманството е болест.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Попушио си га Вучићe ал богами поштено. :facepalm:
Се знаеше тоа. Албанците со нивните ментори го имаат асот во рака, целта беше со нападите да се навлече српскиот гнев и да се започне востание(помогнато од Белград) против косовските власти на што подоцна НАТО ќе интервенира Србија ќе биде поразена а на Србите ќе им се случи Крајина втор дел.
Албанците се најпаметниот и најдисциплинираниот народ на Балканот кога прават и најмали потези треба будно да се следат и зошто го прават сето тоа да се разгледа.
Од народ на кого му се смееја дека е заостанат ќе добие повеќе од една држава на Балканот.
 
Член од
20 септември 2022
Мислења
1.697
Поени од реакции
6.271
Се знаеше тоа. Албанците со нивните ментори го имаат асот во рака, целта беше со нападите да се навлече српскиот гнев и да се започне востание(помогнато од Белград) против косовските власти на што подоцна НАТО ќе интервенира Србија ќе биде поразена а на Србите ќе им се случи Крајина втор дел.
Албанците се најпаметниот и најдисциплинираниот народ на Балканот кога прават и најмали потези треба будно да се следат и зошто го прават сето тоа да се разгледа.
Од народ на кого му се смееја дека е заостанат ќе добие повеќе од една држава на Балканот.
Не, само добри измеќари на Америка се. Да и отиде Америка, ниту здружение ќе имаат повеќе, а камоли држава.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Не, само добри измеќари на Америка се. Да и отиде Америка, ниту здружение ќе имаат повеќе, а камоли држава.
Се е кажано :

 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.261
Поени од реакции
29.745
Албанците се најпаметниот и најдисциплинираниот народ на Балканот кога прават и најмали потези треба будно да се следат и зошто го прават сето тоа да се разгледа.
Од народ на кого му се смееја дека е заостанат ќе добие повеќе од една држава на Балканот.
Што можат тие со смеење, ти со плачење не можеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom