Препорачајте фотостудио во Битола

Член од
8 март 2012
Мислења
9
Поени од реакции
6
Епа вака ја создадов оваа тема бидејќи сакав да видам колку фотостудиа има во Битола и кои вие би ги преопорачале.Кои се најдобри за снимање и фотографирање
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Епа вака ја создадов оваа тема бидејќи сакав да видам колку фотостудиа има во Битола и кои вие би ги преопорачале.Кои се најдобри за снимање и фотографирање
ЗАГА Продукција....единствено тие! Од искуство ти кажувам, ја снимаа и фотографираа мојата свадба...немам зборови, експерти и огромни професионалци во својата работа.
http://www.zagaproduction.com/

КОНИКА ни под разно не ја гледај, газдата е едно арогантно копиле, лажи кај ќе стигни..ај доста е за него....треба тема да отварам за поплаки од него..
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Зага се цареви ;) Сеа можи се поскапи незнам од другите ама дечките се ВРВ...сеа гледам нешто и некое студио се матка Наумовски ама незнам како е то..а ЗАГА се проверено најдобри...
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.013
Поени од реакции
7.730
Зага се супер..сите се задоволни од нив
а исто јас сум задоволоен и од Коника..
 
Член од
8 март 2012
Мислења
9
Поени од реакции
6
Во ред за Зага.Зага се најдобри ама мене ми треба некој поефтини :) Знаете Зага.....:)
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Во ред за Зага.Зага се најдобри ама мене ми треба некој поефтини :) Знаете Зага.....:)
Има од Прилеп еден најефтин..Рокеро се вика 30 денари е слика, може и биде резерва вокал да бидне.

 
Член од
8 март 2012
Мислења
9
Поени од реакции
6
фала ви многу на сите ама спрема моите потреби и од сите студија што видов портфолија што имат сработено најдобри се дечките од РЕКОРД ПРОДУКЦИЈА имаат најефтини цени и професионални фотографии http://www.facebook.com/profile.php?id=100002656311393
 

Kajgana Shop

На врв Bottom