Препораки за игри

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од Cyber lord, 17 мај 2007.

 1. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  1.369
  Допаѓања:
  2.576
  Godfire: Rise of Prometheus.

  На андроид. Феномална графика, контроли и музика. Делува како некоја Сони ексклузива, налик God of War. Must play.
   
  На Lu5 и Anon им се допаѓа ова.
 2. beaverknight

  beaverknight ћ

  Член од:
  16 септември 2015
  Мислења:
  1.624
  Допаѓања:
  3.874
  Ќе се надоврзам на постот на @HoT IcE за Paladins.
  Играта е премногу забавна, ја имате на Steam, симнувајте одма.
  Ги имам играно и двете игри (paladins & ow), ова каде каде повеќе ми се свиѓа ради длабочината што ја има.
  Items/Perks и Loadouts кои моеш да ги зимаш пред почеток/за време на меч ја прават тоа што е, можност за милион комбинации, едино што има само 20 херои, but we still in beta.
  Се остаив последниов период, РИП испитнава сесија, лол.
   
 3. HoT IcE

  HoT IcE

  Член од:
  17 ноември 2014
  Мислења:
  3.964
  Допаѓања:
  6.278
  Јас ја усрав Overwatch кога беше една недела на free и додека ја играв ми беше добра, забавна. Ама Паладинс ми е боља чисто ради тоа што ја пред све сум CSGO играч и сакам aim heavy игра, на ОW освен Widow нема друг што многу зависи од aim. Премногу се сведува на ултиња и магии. Паладинс е спротивно, ептен ми се свиѓа.
   
  На Viksa.LAL му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kris_GT

  Kris_GT

  Член од:
  16 јуни 2013
  Мислења:
  244
  Допаѓања:
  136
  Дечки не сте свесни колку добра игра е овервач. Препорака за секој фпс манијак. (y)
   
  На Mr.MisteryMan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Vargo _online

  Vargo _online プレイステーション3

  Член од:
  1 мај 2010
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  39
  Ахахахаха..... исти се брат..... Видоѕ Мекри Солџер76..... и ред други зависат од добар ејм..... истото и во Паладинс.... сакаш да ми кажеш дека за Бомб Кинг ти треба ејм?
   
 6. Viksa.LAL

  Viksa.LAL

  Член од:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  982
  Допаѓања:
  939
  Почнав паладинс, незнам за што е тоа првото од атак, кој се тие деплојаблс?
   
 7. BabaMulon

  BabaMulon

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  GeForce GT 710M
  i3-3217U CPU @ 1.80GHz
  RAM 4 GB

  Дајте нешто за оваа конфигурација освен:
  AC i AC2
  Sleeping dogs
  Tomb raider 2013
  Hitman: Absolution
  Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist i Splinter Cell: Conviction
  Dota 2
   
 8. zokizoze

  zokizoze

  Член од:
  7 септември 2010
  Мислења:
  849
  Допаѓања:
  880
  Darksides, нема подобро ;)
   
 9. BabaMulon

  BabaMulon

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Добаар (y)
   

Сподели преку: