Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
Препорака за доктор пластична хирургија
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.089
Поени од реакции
807
Дали д-р Мери (ОРЛ) работи периодов?
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Добар физиотерапевт? Некој што се бави со мускули на ногата? Имам проблем веројатно со еден мускул што долго време ме мачи (sartorius), па супер би било ако имате да препорачате некој.

Приватно или државно не ми е битно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
a kade raboti dr Ѓокиќ?, на клиника или приватно, ќе може контакт?
На клиника за пластична и реконструктивна хирургија ти се сите овие, оди кај матичниот и побарај упат
 
B

boomlakashaka

Гостин
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
 
Член од
21 јуни 2020
Мислења
24
Поени од реакции
18
Препорака за матичен во Аеродром ... ?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Член од
22 ноември 2018
Мислења
320
Поени од реакции
617
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
Работата е што немаш многу избор во ваква ситуација, само на приватно уролог(неуромедика, рес хумана, жан митрев и систина)
Препорака за матичен во Аеродром ... ?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
Каква препорака бараш, кога и да му побараш антибиотик да ти даде?
 
B

boomlakashaka

Гостин
Не ми е проблем што е приватно.
Дали може сега да се закаже и каде е најдобро да одам?
Ако може контакт од некаде да се јавам.
Автоматски споено мислење:

И ако знае некој кој уролог е во која болница.
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.713
Поени од реакции
15.584
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
прашав пред 40-на дена во Ремедика, мислам 3000мкд беше преглед со вклучен ехо, а не се сеќавам кој доктор ми го кажаа ( а одеше прано Ставридис и во Ремедика мислам, ама не на прегледи ??).. а бев на 15.05 во Жан Митрев, таму ме фати мислам околу 2500 ( треба да видам документите)... а и пред Корона имам одено приватно кога имав мака, а немаше мој термин кај уролог... Ама нашето лоповско дендончев здравство ако одиш на приватен доктор лековите исто се само приватно, не може матичниот да ти даде рецепт од приватен преглед... а државен доктор на ургетни центри исто не дава мислење за лекови, само евентуално за антибиотик...
 
Член од
23 ноември 2016
Мислења
20
Поени од реакции
40
Zdravo ako moze da mi preporacate dobar ginekolog (po moznost zena) vo Strumica sto raboti so fondot za zdravstvo I prima novi pacienti.
 

ArR

Член од
8 декември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo, dali nekoj ima iskustvo so urolog i dali imate preporaki? Se raboti za mal rez so lokalna anestezija
 
Член од
10 август 2020
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво, моето прашање е дали во овој период работат некои хирурзи. Потребна ми беше корекција пред пандемијава, ништо итно но сепак информативно да си прашам...
Поздрав и секое добро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom