Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
...зависи може точно ти кажаа, дополнителна тарифа да дадат ,,подобра нега,, :(
Можеби ќе ми ја направат собата како да летувам во хотел на карибите хахаха,искрено се надевам ќе биде поефтино
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.603
Имам болки во рамото и трицепсот, идев на физикална терпија, на криопрактичар, одмарав ама ништо не ми помогна сеуште после 6-7 месеци имам болка. Да ми препорачате добар ортопед или некој од друга област, не знам што, кој би ми помогнал со мојот проблем.
 
Член од
22 ноември 2018
Мислења
320
Поени од реакции
617
Имам болки во рамото и трицепсот, идев на физикална терпија, на криопрактичар, одмарав ама ништо не ми помогна сеуште после 6-7 месеци имам болка. Да ми препорачате добар ортопед или некој од друга област, не знам што, кој би ми помогнал со мојот проблем.
Мислам дека си ја згрешил насоката, си требал прво ортопед па невролог можеби па после физикална и на крај криопрактичар. Да не те допрашувам уште сто прашања ај прво почни кај ортопед земи упат воена или клиника
 
Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
Update:Прашав,6000ден од вечер...среќа ми рекоја дека во најлош случај може да ме сместет во соба за двајца и е бесплатна што искрено ми одговара, само да не бидам со сите болни...
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Update:Прашав,6000ден од вечер...среќа ми рекоја дека во најлош случај може да ме сместет во соба за двајца и е бесплатна што искрено ми одговара, само да не бидам со сите болни...
Навистина не очекував таква цена!!!!
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
Навистина не очекував таква цена!!!!
Некако многу ми се баш за у клиника, пошо све се ршум, сум бил во ВИП апартманите во воена и е далеку подобро за разлика од клиника.
 
Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
Навистина не очекував таква цена!!!!
ни јас искрено....ама овие се такви на мака до коска...
Некако многу ми се баш за у клиника, пошо све се ршум, сум бил во ВИП апартманите во воена и е далеку подобро за разлика од клиника.
искрен ќе бидам, јас мислам да отидам некаде на море, па помалце ќе биде од 100 евра вечер.... ама тоа е до коска кога човек е на мака...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
ни јас искрено....ама овие се такви на мака до коска...
искрен ќе бидам, јас мислам да отидам некаде на море, па помалце ќе биде од 100 евра вечер.... ама тоа е до коска кога човек е на мака...
...ти си сакаш само сам да си во болничка соба, ама во цената све во пакет дали тоа е плазма ТВ, интернет, кожна фотеља до твојот кревет, завеси со позадински поглед, посебна исхрана, сопствен тоалет, масичка со вазна со цвеќе, уметнички слики на зид, па можно и згодна медицинска сестра која ќе се грижи за тебе, не можеш да одбиеш!
 
Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
vidi
...ти си сакаш само сам да си во болничка соба, ама во цената све во пакет дали тоа е плазма ТВ, интернет, кожна фотеља до твојот кревет, завеси со позадински поглед, посебна исхрана, сопствен тоалет, масичка со вазна со цвеќе, уметнички слики на зид, па можно и згодна медицинска сестра која ќе се грижи за тебе, не можеш да одбиеш!
Види, едноставно барав да сум оделен од сите болни кои лежат заедно. Еднаш сум искусил и сум видел многу....и многу непријатно искуство... сум бил со баби стари, дедовци, да не набројувам....хахах а за тоа згодна медицинска сестра, ако ми кажаја дека ќе имам, не би ја одбил понудата...хахах ме изнасмеа
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Zdravo na site! Imam edno prasanje, Dali nekoj znae kako se dvizat cenite za privatna soba/apartman vo Majka Tereza klinikata vo nevrohirurgija? Iskreno nekoj mi velat od 50-100 evra, sto e mnogu... pa iskreno bi sakal da slunam odgovor od nekoj sto veke pominal ili nekoj blizok bil tamu pa podobro gi znae tie raboti.Vi blagodaram odnapred. So pocit
Еден болнички ден, вклучена нега и оброци, не е повеќе од 1000 ден
Неколку дена подоцна...

Update:Прашав,6000ден од вечер...среќа ми рекоја дека во најлош случај може да ме сместет во соба за двајца и е бесплатна што искрено ми одговара, само да не бидам со сите болни...
Наравоучение:
Не верувајте на @pozdrav eden topol. Спамер со 11к мислења од кој нема ништо паметно ниту точно да прочитате.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Неколку дена подоцна...



Наравоучение:
Не верувајте на @pozdrav eden topol. Спамер со 11к мислења од кој нема ништо паметно ниту точно да прочитате.
Ај ти апстинирај малце, ама не оф форумов, од она другоно што те прави одлепен:kuracc:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
preporaki za gastro/digestivna specijalisti vo mkd (osven vasilevski, tesko se doagja do termini tamu)?

kolku vreme unapred treba da se zakaze za termin?
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
На што дрога се приватнициве бе? 50.000 денари за коронарен стрес тест? o_O
 
Член од
28 декември 2021
Мислења
13
Поени од реакции
20
Здраво, ми треба добар алерголог во Скопје за алергија од полен и прашина. Ви благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom