Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.039
Поени од реакции
12.463
Подобри интернисти во Скопје (не ординација Срце)?
Жарко Јанковски во неуромедика.
Само прашај дали е на работа,подолго време беше отсутен.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
28 август 2021
Мислења
12
Поени од реакции
1
Nekoj so iskustvo so gastro vo ordinacija Srce vo Aerodrom? (Др. Мирко Крстевски)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
Nekoj so iskustvo so gastro vo ordinacija Srce vo Aerodrom? (Др. Мирко Крстевски)
Лично искуство не ама од пријател лошо исксутво, утната терапија за “баналност”.

Василевски Систина или Дерибан на Клиника.
 
Член од
3 јануари 2020
Мислења
7
Поени од реакции
1
Здраво, ми треба добар Дерматолог во Македонија се работи за акни, некој кој стварно си ја знае работата, од кои сте вие задоволни, да ми препорачате?
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.101
Поени од реакции
4.840
Здраво, ми треба добар Дерматолог во Македонија се работи за акни, некој кој стварно си ја знае работата, од кои сте вие задоволни, да ми препорачате?
Dr Gorica Dacevska

Dermatovenerologija
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129
Молам препорака за добар офталмолог, по можност од Клиничкиот центар ,, Мајка Тереза".
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.523
Поени од реакции
9.413
Молам препорака за добар офталмолог, по можност од Клиничкиот центар ,, Мајка Тереза".
Тешко да најдеш мој термин таму..но ти ја препорачувам Марина Трпеноска од ПЗУ Офталмологија во Аеродром.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129
Тешко да најдеш мој термин таму..но ти ја препорачувам Марина Трпеноска од ПЗУ Офталмологија во Аеродром.

Сакав да пробам со некој квалитетен офталмолог од државна клиника на офталмологија.

Ако некој знае врвен офталмолог од државна офталмологија нека препорача.
 
Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
Zdravo na site! Imam edno prasanje, Dali nekoj znae kako se dvizat cenite za privatna soba/apartman vo Majka Tereza klinikata vo nevrohirurgija? Iskreno nekoj mi velat od 50-100 evra, sto e mnogu... pa iskreno bi sakal da slunam odgovor od nekoj sto veke pominal ili nekoj blizok bil tamu pa podobro gi znae tie raboti.Vi blagodaram odnapred. So pocit
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.523
Поени од реакции
9.413
Zdravo na site! Imam edno prasanje, Dali nekoj znae kako se dvizat cenite za privatna soba/apartman vo Majka Tereza klinikata vo nevrohirurgija? Iskreno nekoj mi velat od 50-100 evra, sto e mnogu... pa iskreno bi sakal da slunam odgovor od nekoj sto veke pominal ili nekoj blizok bil tamu pa podobro gi znae tie raboti.Vi blagodaram odnapred. So pocit
Еден болнички ден, вклучена нега и оброци, не е повеќе од 1000 ден
 
Член од
21 септември 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
Еден болнички ден, вклучена нега и оброци, не е повеќе од 1000 ден
Ti blagodaram mnogu na odgovorot, vistina koga mi rekoja od 50-100 evra od den, mi se krena kosata(iskreno bev spremen da platam i 50 evra od den ako treba samo da ne sum vo soba so site bolni....) ama vaka veke mi olesna... samo uste edno prasanje, so sigurnost e taa cena gore/dolu? Gi pobarav da gi prasam, pa mi rekoja utre sabajle.... Fala ti uste ednas na odgovorot navistina mi znaci...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom