Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
  1. Toj e istiot od belgrad vo sistina so idi demek najdobar bil vo regionov ama za mene ispadna najlos em sve mi zema pa i me napraj Isto kako invalid da sum sega..toa neka se se stopli vremeto I trgnyvam peski ke odam sekade belkim ke mi pomozi nekoj
Rados Djinovic?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Член од
21 јануари 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
    1. Toj e istiot od belgrad vo sistina so idi demek najdobar bil vo regionov ama za mene ispadna najlos em sve mi zema pa i me napraj Isto kako invalid da sum sega..toa neka se se stopli vremeto I trgnyvam peski ke odam sekade belkim ke mi pomozi neko
Sin mi imase hipospadija, ja reshivme vo Sistina kaj Dr. Mirolsav Djordjevic, odlicen doktor, pristap fenomelnalen, sekoja cest. Detevo nema nikakov problem ni so mockanjeto.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Зависи каков вид е и кој степен, има три. Не е исто кај секои и од тоа зависи многу успешноста плус возраста. Кај мало дете се поголеми шансите да биде успешно.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
14 февруари 2018
Мислења
9
Поени од реакции
0
E pa kaj istiot I jas Bev dva pati..me uveruvase izdrzi ova e posledno I eve Sega rezultatite se odvaj od doma mozam da izlezam nonstop pod pritisok sum nemozam da se olesnam da se izmocam..I Bev na kontroli mu velam Sega jas so ke pram..I nisto site kytat
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
6
Поени од реакции
3
Zdravo mi treba preporaka za hirurg (plasticna hirurgija) boja od pistol pod visok pritisok e vlezena vo prstot na rakata,bev na prevrska vo drzavna ama sakam i drugo strucno mislenje bidejki ne mi stoi na izgled deka e se kako sto treba so prstot.Fala odnapred.Pozdrav
 
M

memento

Гостин
Препорака за добар приватен уролог?
Читав мислења, многу го препорачуваат Живко Попов во ремедика но во ремедика е Александар Мицковски.[DOUBLEPOST=1528752989][/DOUBLEPOST]Да не е Живко Попов во Филип Втори?
Некој повеќе информации?
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 јуни 2018
Мислења
2
Поени од реакции
2
Препорака за добар приватен уролог?
Читав мислења, многу го препорачуваат Живко Попов во ремедика но во ремедика е Александар Мицковски.[DOUBLEPOST=1528752989][/DOUBLEPOST]Да не е Живко Попов во Филип Втори?
Некој повеќе информации?
Професор Д-р Живко Попов - Жан Митрев Клиника (проверено ;))
 
M

memento

Гостин
Има некој информации за euroitalia во Скопје, Петровец?
 
Член од
31 мај 2015
Мислења
66
Поени од реакции
46
Имам трнење во левата рака, односно некој нерв го имам оптеретено, повреда немам, најчесто после вежбање. Каков доктор треба да посетам ?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Препорака за добар приватен уролог?
Читав мислења, многу го препорачуваат Живко Попов во ремедика но во ремедика е Александар Мицковски.[DOUBLEPOST=1528752989][/DOUBLEPOST]Да не е Живко Попов во Филип Втори?
Некој повеќе информации?
Ѓоран Јовиќ во Филип Втори:)
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Здраво дечки,
Мајче треба да ги оперира двата колкови, да стави вештачки. Бевме на повеќе снимања, кај повеќе доктори, сите велат дека мора и двата колкови да се опрерираат. Сакав да прашам дали може да ми препорачате добар доктор кој изведува вакви операции..? Мајка ми разговараше со некои од докторите во воена болница кои и кажаа дека би можеле да ја извршат операцијата побрзо.. инаку се чека многу. Во Охрид исто прашувавме таму има список долг како тој на Дедо Мраз, па докторот и плус надоместок ни побара .. Секој предлог е добредојден. Багодарам.. :smirce:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom