Препорака за велосипед

Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.502
Поени од реакции
5.279
Фала ви за помошта. Ќе проверам дали има S - ки. Деновиве ги гледав овие, од тие што има достапни помали, па ме интересира дали вредат за цената:

- KROSS LEA 6.0 – 27.5″ – R21
- MARIN BOLINAS RIDGE 1 27.5
- TREK Marlin 4
- CUBE ACCESS WS 2021
Прашај дали Кross има хидраулични кочници,ако нема одбегни го и него како и останатите 3.Амортизерот не им се заклучува и имаат механички кочници.
 
Член од
24 август 2021
Мислења
93
Поени од реакции
255
Прашај дали Кross има хидраулични кочници,ако нема одбегни го и него како и останатите 3.Амортизерот не им се заклучува и имаат механички кочници.
Ќе прашам, но според сликава во требало да се хидраулични KRO_009_katalog2021_20201009-EN-2-55-Copy-1255x1536 (1).jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom