Пред, за, по новогодишната еуфорија

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.586
Поени од реакции
3.904
@Govinda душо, новогодишна еуфорија ли те фанала или така си роден??
Претеравте навистина, а после @Krstev други обвинува за падот на квалитет на форумот!!!!!!
Каталино душо. Дај молим те иди тамо на фемина форума. Ниси ти за овде. Зато овај форум пропада. Због особе попут тебе Баба Радо!
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.586
Поени од реакции
3.904
Еуфорично новогодишно пакетче од Дедо Мраз :D
Dedo mraz.jpg
 
На врв Bottom