Пред, за, по новогодишната еуфорија

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.964
Каква вас црна еуфорија спопала? Тоа е само фол у кој секој сам себе се лаже. Освен за децата, разбира се. Они стварно осеѓаат магија. Иначе не секирај се, ниси сама @Hajdilady ако ти је то икаква утеха.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.964
Mnogu mi e losho i teshko koga e praznik a jas neam familija. ☹
Што да правиш кога така ни било судено ете и јас сум без родители... но сепак животот оди понатаму.
Па ево судбина вас најзад спојила. Хајде под хитно да размените број телефона у ПП.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
8.646
Поени од реакции
5.424
@Govinda душо, новогодишна еуфорија ли те фанала или така си роден??
Претеравте навистина, а после @Krstev други обвинува за падот на квалитет на форумот!!!!!!
 
На врв Bottom