Предлози, мислења и критики за Кајгана готвач

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Дечки и девојки, љубители на готвењето...имам задоволство да ви покажам нешто на што малку по малку, со големи паузи, се работеше уште од почетокот на годината. Тоа е мојот личен сајт посветен на готвењето EnjoyTheFlavors :vozbud: Засега ќе биде само на англиски. Се е оригинално моја работа (со помош за дел од рецептите од сопругата секако :love:). Разгледајте, like and share ако ви се допаѓа секако :LOL:. Сеуште е празен, само 4 рецепти има, ама како заладува времево, така повеќе време ќе се посветува на сајтот. Имаме собрано документирани околу 100 рецепти, се од тоа што сме зготвиле дома, па така неретко ќе гледате иста подлога на јадењата на масата :X3: ама ќе се потрудиме тоа да се промени со време, да освежиме малце на тој план.
Честитки! Ви посакувам голем успех со странава!:) Само би ти предложил и тавче гравчето со кое победи да го објавиш на страната:D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.514
Поени од реакции
4.238
Честитки! Ви посакувам голем успех со странава!:) Само би ти предложил и тавче гравчето со кое победи да го објавиш на страната:D
Да да секако, чекам некој петок тоа и ќе објавам ;).
 
На врв Bottom