Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539
Пак некој избор за најубави форумџики/форумџии или делови од тело на форумџии и форумџики.

Секако на крајот поткрепено со една длабинска, прецизна, научна, психолошка и физичка анализа на @Хоуп.
уствари таа тема најмногу го размрда овој дел од форумов :) само дали ќе има толку раздвиженост и сега? :D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.166
Поени од реакции
8.798
Може да, женски раце и на крај уредно, научно поткрепено, со факти, ќе ви кажам во која куќа според левата долна линија на десната дланка ви се наоѓа Меркур и во кој ден од тромесечието од декември, по навлезеноста на вашиот подзнак во знакот, ќе ви се случи преокрет во областа на парите, љубовта или деца и семејство во зависност како ќе решите за што да ми бидат анализите.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102
Може да, женски раце и на крај уредно, научно поткрепено, со факти, ќе ви кажам во која куќа според левата долна линија на десната дланка ви се наоѓа Меркур и во кој ден од тромесечието од декември, по навлезеноста на вашиот подзнак во знакот, ќе ви се случи преокрет во областа на парите, љубовта или деца и семејство во зависност како ќе решите за што да ми бидат анализите.
houp ti si? :popce:

1634637261702.png
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539
Може да, женски раце и на крај уредно, научно поткрепено, со факти, ќе ви кажам во која куќа според левата долна линија на десната дланка ви се наоѓа Меркур и во кој ден од тромесечието од декември, по навлезеноста на вашиот подзнак во знакот, ќе ви се случи преокрет во областа на парите, љубовта или деца и семејство во зависност како ќе решите за што да ми бидат анализите.
Лева или десна? Одма ти праќам!!!
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.166
Поени од реакции
8.798
Која сакаш сестро, за тебе не ми треба рака, тоа за непознати, анонимни, нови...
Тебе ти ја знам судбината :LOL:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.166
Поени од реакции
8.798
Па кажи ми ја и јас да ја дознаам

тука? треба да седнам во таа темата со анализите, да се сконцентрирам, не сакам со три збора да поминам, ако ми е досадно денес ќе ти кажам, ако не утре сигурно :ROFLMAO::ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

А и јас сум за најубави форумџии да избереме, да погледаме мачиња :LOL:
Гратис анализа :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539
тука? треба да седнам во таа темата со анализите, да се сконцентрирам, не сакам со три збора да поминам, ако ми е досадно денес ќе ти кажам, ако не утре сигурно :ROFLMAO::ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

А и јас сум за најубави форумџии да избереме, да погледаме мачиња :LOL:
Гратис анализа :D
Те чекам за една анализа, а мачиња ќе се пеијават ли? Ај пушти муабет да видиме како е зљинтересираноста ;)
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.166
Поени од реакции
8.798
Те чекам за една анализа, а мачиња ќе се пеијават ли? Ај пушти муабет да видиме како е зљинтересираноста ;)
Мислиш јас да пуштам слика да скршам мраз?
Неее јас морална поддршка тука со анализите и оцени ау нешто. :P
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539
Мислиш јас да пуштам слика да скршам мраз?
Неее јас морална поддршка тука со анализите и оцени ау нешто. :P
Само биди нежна со анализите да не уплашиш некој уште не пријавен. Него, кога рече ми се гледаат мачиња мислев на машки мислиш. Нњма што ти да пушташ фотка меѓу мажи, пушти муабет да се пријавуваат на пример кај мене и ќе идат фотки без јузернејм, така да никој нема да знае кој е кој :D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.166
Поени од реакции
8.798
Само биди нежна со анализите да не уплашиш некој уште не пријавен. Него, кога рече ми се гледаат мачиња мислев на машки мислиш. Нњма што ти да пушташ фотка меѓу мажи, пушти муабет да се пријавуваат на пример кај мене и ќе идат фотки без јузернејм, така да никој нема да знае кој е кој :D
Мачиња да гледаме и машки и женски. Зошто што има врска се што е лепо и богом је драго :LOL: :LOL:
Пуштам муабет и по мажи и по жени, ангажирај се и ти и да почнуваме :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom