Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Ми ја брише :(
Очигледно фетиш и се депилирани ...
Овој со влакнава у нос... не му треба маска, ни џандари нема да го казнуваат за неносење.
место да цмиздриш, биди стварно фраер и стави твоја слика, а не од нет .!.
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
место да цмиздриш, биди стварно фраер и стави твоја слика, а не од нет .!.
ТАА Е МОЈА СЛИКА И ТОА СУМ ЈАС, знам дека тешко е да поверуваш дека такво совршено мушко пишува на форумов и ти реплицира тебе ама прифати го тоа :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
ТАА Е МОЈА СЛИКА И ТОА СУМ ЈАС, знам дека тешко е да поверуваш дека такво совршено мушко пишува на форумов и ти реплицира тебе ама прифати го тоа :D
Океј, сфатив... изгледа си еден од оние што ни на 40 уште ни брада не ти расте па затоа се срамиш од себе, те разбирам не се секирај.
Автоматски споено мислење:

@blackadder не ми треба “ да се надуваш и испиеш 4/5 флаши вино “ за да ми дојдеш преку кур
:)
 
Последно уредено:

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
ТАА Е МОЈА СЛИКА И ТОА СУМ ЈАС, знам дека тешко е да поверуваш дека такво совршено мушко пишува на форумов и ти реплицира тебе ама прифати го тоа :D
Congrats, and when is the baby due? :)
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Каква врска има дали некој пратил слика каде што е депилиран или не? Мислам дека следна категорија ќе биде : Волнени vs Мазни. Добро што уште некој не испратил интимна слика, оти тогаш и на половите органи ќе им најдевте мана. Србите тоа го нарекуваат: Разуме се као Марица у криви к***ц. Све експерти станале у пм. @blackadder зошто ти е важно да учествуваш на фото натпреварот? Од кај знаеш дека нема да наместат некој да победи? Ако веќе се сомневаш дека против тебе се сите?
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Каква врска има дали некој пратил слика каде што е депилиран или не? Мислам дека следна категорија ќе биде : Волнени vs Мазни. Добро што уште некој не испратил интимна слика, оти тогаш и на половите органи ќе им најдевте мана. Србите тоа го нарекуваат: Разуме се као Марица у криви к***ц. Све експерти станале у пм. @blackadder зошто ти е важно да учествуваш на фото натпреварот? Од кај знаеш дека нема да наместат некој да победи? Ако веќе се сомневаш дека против тебе се сите?
Или - рџавом курцу и длаке сметају.
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Дечки да не ја завешиме темава со лоша енергија :) чекам @Ska Maniac @Acid да ми пратат слика :P после може и да гласаме
Може и некој друг ќе те изненади. Чекај после 14 часот да се вратат од излет. :pijanco:

Инаку еден од кандидативе на сликата ми изгледаше како Адриан Гаџа на прв поглед. :confused:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@Ejebajgasad!!! Ми прати сликата што ми ја вети? Хе хе хе
Автоматски споено мислење:

Може и некој друг ќе те изненади. Чекај после 14 часот да се вратат од излет. :pijanco:

Инаку еден од кандидативе на сликата ми изгледаше како Адриан Гаџа на прв поглед. :confused:
Да бееее, вие можете да излезете :( педери!
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
@Ejebajgasad!!! Ми прати сликата што ми ја вети? Хе хе хе
Автоматски споено мислење:


Да бееее, вие можете да излезете :( педери!
Не сум јас репрезентативен примерок за оваа категорија. Ќе ви се згади машкиот род од мене. :pos:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Не сум јас репрезентативен примерок за оваа категорија. Ќе ви се згади машкиот род од мене. :pos:
Try us! Башка темата е делови од тело, значи можеш и среден прст да ни пратиш хахахаха
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Try us! Башка темата е делови од тело, значи можеш и среден прст да ни пратиш хахахаха

На дама среден прст да пратам. Не бива. :cool:

Инаку и нив не ги бива како пилешки прсти се. Со фелер сум јас не ми замерувајте. :pos:
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Каква врска има дали некој пратил слика каде што е депилиран или не? Мислам дека следна категорија ќе биде : Волнени vs Мазни. Добро што уште некој не испратил интимна слика, оти тогаш и на половите органи ќе им најдевте мана. Србите тоа го нарекуваат: Разуме се као Марица у криви к***ц. Све експерти станале у пм. @blackadder зошто ти е важно да учествуваш на фото натпреварот? Од кај знаеш дека нема да наместат некој да победи? Ако веќе се сомневаш дека против тебе се сите?
Ne se site protiv mene, samo kocka poso 2014 na filipini koga bevme ja odbiv, i objasniv deka sum srekjno zenet :) drugive samo laat a potajno fantaziraat za mene i se dopiraat dolu dodeka ja gledaat mojata slika, a ovde kao mrchat :D
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Ne se site protiv mene, samo kocka poso 2014 na filipini koga bevme ja odbiv, i objasniv deka sum srekjno zenet :) drugive samo laat a potajno fantaziraat za mene i se dopiraat dolu dodeka ja gledaat mojata slika, a ovde kao mrchat :D
Те провалија пријателче.... се издаде со жена ти Јети....

nerd_smoking.jpg

:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom