Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.121
Поени од реакции
28.870
Не ми праќајте пораки кој сум...ме нема
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Мене очигледно ми се врши опресија овде, модераторката очигледно има против здраво право совршено машко тело и фаворизира анорексични со деформирани стапала и стомаци. Машки ( ако можам така да ги наречам ) со ниска самодоверба кој што се депилираат и пумпаат.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Мене очигледно ми се врши опресија овде, модераторката очигледно има против здраво право совршено машко тело и фаворизира анорексични со деформирани стапала и стомаци. Машки ( ако можам така да ги наречам ) со ниска самодоверба кој што се депилираат и пумпаат.
Изволте друже, сам си ја постирај сликата.
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Изволте друже, сам си ја постирај сликата.
Ми ја брише :(
Очигледно фетиш и се депилирани ...
Овој со влакнава у нос... не му треба маска, ни џандари нема да го казнуваат за неносење.
 
Последно уредено:

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Мене очигледно ми се врши опресија овде, модераторката очигледно има против здраво право совршено машко тело и фаворизира анорексични со деформирани стапала и стомаци. Машки ( ако можам така да ги наречам ) со ниска самодоверба кој што се депилираат и пумпаат.
Гревче тоа опресирано и дискриминирано, затоа ли сееш горчина против сите згодни мушки тука?

Wait for it - стварно ни најмалку не ме интересира. ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ми ја брише :(
Очигледно фетиш и се депилирани ...
Овој со влакнава у нос... не му треба маска, ни џандари нема да го казнуваат за неносење.
Абе биди упорен. Само најупорнији успевају. ;) Ај стави ја ајде да ја видеме шо толку има у сликата? Мож коцка да си ја чува љубоморно...:rolleyes:
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Абе биди упорен. Само најупорнији успевају. ;) Ај стави ја ајде да ја видеме шо толку има у сликата? Мож коцка да си ја чува љубоморно...:rolleyes:
Остави ја коцка, трча по вода таа да не и текне она да стаи слика од стапало екран од еи-ниш телевизор ќе го покрие. 100 пати стаив 101 избриша ;(
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.967
Поени од реакции
11.778
Ми ја брише :(
Очигледно фетиш и се депилирани ...
Овој со влакнава у нос... не му треба маска, ни џандари нема да го казнуваат за неносење.
Жали се за полова дискриминација
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Site zgodni momci, seksiljavi, jebozovni:ljubove::brlav:....neznam dali da glasam sega ili da Vi se iznagledam uste...a kogo li da odberes ajt imaj pamet...ehhh ubavini:гик::icon_lol::ljubove::ljubove::ljubove:
Остави ја коцка, трча по вода таа да не и текне она да стаи слика од стапало екран од еи-ниш телевизор ќе го покрие. 100 пати стаив 101 избриша ;(
Абе остави натпревар. Прати и ја на оваа топлата, глеаш како е загорена ;)
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Абе остави натпревар. Прати и ја на оваа топлата, глеаш како е загорена ;)
Страв ми е од неа, ептен загорено делуе :icon_lol:
Ко к.. да не видела бар година дена, бегај од такви :pos:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Страв ми е од неа, ептен загорено делуе :icon_lol:
Ко к.. да не видела бар година дена, бегај од такви :pos:
Абе ставај ајде сликата и ти па. Спомна она тука некаде дека маж има.
А да зеам ја сите тука фреари да ги погалам со стапалото, а? :D
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Абе ставај ајде сликата и ти па. Спомна она тука некаде дека маж има.
А да зеам ја сите тука фреари да ги погалам со стапалото, а? :D
Земи погали ги, за секого посебно... foot fetish со криво стапало до кај дојде светов и веков ебате беља :icon_lol:
Сериозно бе овој шо си го сликал како му брцаш у нос со стапалото поише влакна у нос има отколку на цело лице
ПС: Дај бе овие 15 16 17 нека кажат кај идат на депилација да ја пратам жена ми таму, не да ми се шета ко јети некое низ куќи, кај фатила кај не фатила по нозете со бричот.
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Коцка и така ќе бришеш па да споделам и јас како загрозено се осечам од приложеното.

Не спиев ич убаво да ви кажам, лоши филмови, шо ли Зоране се си му кажал на 17.

Нормално во страв прво помислив да не е @Anon и како ли од сега да пишувам без трите точки, па после мисла ми отиде дека е @Beric Dondarrion и како ќе морам сега да ставам лајк на секој негов коментар.

На крај сФатив шо треба да направам:

@Ron Burgundy длабоко ти се извинувам за се лошо што ти имам кажано, ти си прекрасен човек и чест ми е што те познавам. Сигурен сум дека ќе продолжиш да бидеш симбол на инспирација, мотивација и пред се надеж за машката популација.

За секој случај ги изоставив трите точки и одма ќе отидам да ставам лајк на рендом комент од Берик.

А ако 17 е Таламит, ондак ај ем трууули факт!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom