Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Член од
7 септември 2016
Мислења
20.996
Поени од реакции
36.771
...ако се прашувам јас, ниедна, све се некако тмурни и депримирачки, осамени, плажа значи сино ведро небо, весели туристи, светол песок, што знам кај тебе све нешто темно! :toe:

...ајде дај друга, ете нека биде од Охрид, наша плажа! :)
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
928
Поени од реакции
2.247
Темава е “дал да се пријавам или да се испофалам” хахаха
Ај прво да се пофалам, стварно иам еден куп плажи и не би знаела шо да ставам
Прегледај го приврзокот 425087Прегледај го приврзокот 425088Прегледај го приврзокот 425089Прегледај го приврзокот 425090Прегледај го приврзокот 425091
bi ti ja glasal 4.. so gradbata desno...
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.364
Поени од реакции
35.611
Темава е “дал да се пријавам или да се испофалам” хахаха
Ај прво да се пофалам, стварно иам еден куп плажи и не би знаела шо да ставам
Прегледај го приврзокот 425087Прегледај го приврзокот 425088Прегледај го приврзокот 425089Прегледај го приврзокот 425090Прегледај го приврзокот 425091
Четвртата, дефинитивно!
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.802
Поени од реакции
9.457
Четвртата, дефинитивно!
Хоризонтот преубав... Нема закривување ни лево ни десно а нема ни Fish Eye Lens...
Автоматски споено мислење:

bi ti ja glasal 4.. so gradbata desno...
So levata grada ne ti se dopagja?
Автоматски споено мислење:

и не би знаела шо да ставам
Vazno e da ti odgovara izborot e golem...
 
Последно уредено:

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.398
Поени од реакции
22.254
...ако се прашувам јас, ниедна, све се некако тмурни и депримирачки, осамени, плажа значи сино ведро небо, весели туристи, светол песок, што знам кај тебе све нешто темно! :toe:

...ајде дај друга, ете нека биде од Охрид, наша плажа! :)
Van sezona mu se slikani, zato :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.145
Поени од реакции
13.727
...ако се прашувам јас, ниедна, све се некако тмурни и депримирачки, осамени, плажа значи сино ведро небо, весели туристи, светол песок, што знам кај тебе све нешто темно! :toe:

...ајде дај друга, ете нека биде од Охрид, наша плажа! :)
За мене плажа е ЈОК туристи, осамени рулз! Башка песокот ако не е светол ….
Небото е сино мури, на една е бело ама пред сто год ми е аликта и тапа ми беше телефонот, али тоа е Д бич мај бич :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.996
Поени од реакции
36.771
...вулканска плажа, со јок туристи, небото е со облаци, а на таа фотка каде е темно сино небото шумата е темна во позадина мислиш бау бау страшило е таму! :boksix:


...ај дај една од Зрзе или Трпејца да ни стоплиш душа, овие се за хорор филмови :D

(се чувствувам како Симон судијата во „Гот талент“, кога тера друга песна, да испее кандидатот :love: )
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.545
Поени од реакции
30.951
Темава е “дал да се пријавам или да се испофалам” хахаха
Ај прво да се пофалам, стварно иам еден куп плажи и не би знаела шо да ставам
Прегледај го приврзокот 425087Прегледај го приврзокот 425088Прегледај го приврзокот 425089Прегледај го приврзокот 425090Прегледај го приврзокот 425091
,,,poslednata dolu,,,vo kontekst na naslovot e naj slikovita,,,
Автоматски споено мислење:

Resizer_17220370688091.jpg
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.145
Поени од реакции
13.727
...вулканска плажа, со јок туристи, небото е со облаци, а на таа фотка каде е темно сино небото шумата е темна во позадина мислиш бау бау страшило е таму! :boksix:


...ај дај една од Зрзе или Трпејца да ни стоплиш душа, овие се за хорор филмови :D

(се чувствувам како Симон судијата во „Гот талент“, кога тера друга песна, да испее кандидатот :love: )
Последните две се од франција…типични вулкански плажи :P
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.545
Поени од реакции
30.951
...вулканска плажа, со јок туристи, небото е со облаци, а на таа фотка каде е темно сино небото шумата е темна во позадина мислиш бау бау страшило е таму! :boksix:


...ај дај една од Зрзе или Трпејца да ни стоплиш душа, овие се за хорор филмови :D

(се чувствувам како Симон судијата во „Гот талент“, кога тера друга песна, да испее кандидатот :love: )
Последните две се од франција…типични вулкански плажи :P
,,, :facepalm: :facepalm: :facepalm: ,,,zheni,,,:kezec::D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom