Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Temava e sportski rekviziti znaci...hmmmm
Moze utre da sliknam edna tanga, seksi brushalter I shipka za igranje!?
Утре може да сликнеш, меѓутоа нема да учествуваш.
Го затварам пријавувањето за еден саат.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Утре може да сликнеш, меѓутоа нема да учествуваш.
Го затварам пријавувањето за еден саат.
... ако сака топол поздрав утре да постира фотка ќе го стори тоа , а ќе учествува... зошто да не? што значи тоа ,,го затвораш,, пријавувањето? ќе го затвориш утре!
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
... ако сака топол поздрав утре да постира фотка ќе го стори тоа , а ќе учествува... зошто да не? што значи тоа ,,го затвораш,, пријавувањето? ќе го затвориш утре!
Не. Тоа значи тоа што пишува.
Таа може утре да се пријави и да постира слика, ама нема да учествува зашто ќе учестуваат само тие што се пријавиле до 00:00 вечерва.
Многу едноставно, не?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Не. Тоа значи тоа што пишува.
Таа може утре да се пријави и да постира слика, ама нема да учествува зашто ќе учестуваат само тие што се пријавиле до 00:00 вечерва.
Многу едноставно, не?
... едноставни се и правилата за фото натпреварот, сакаш линк?
таму фино лепо пишува дека тема на фото натпреварот ја дава членот што победи на предходна тема со највише лајкови за своја сопствена поставена фотографија, јас не видов твоја фотографија? па питање како тоа ти да си поставуваш модераторско право на ова нова твоја зададена тема ничим заслужена? па под таа инерција на нештата, акција и реакција, штом може ти така да се протнеш низ тие правила, зашто не би членката топол поздрав не би исто? многу едноставно, не ?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
... види бижонс... како... да... ти... кажам... дека... за... пола... саат... отварам... тема... за... гласање... можеш... да... учествуваш... а... и... не... мораш... учеството... не... е... задолжително...не... ми... се... прај... многу... паметна... на... темава... не... си... од... вчера... тука... темата... секогаш... се... затварала... во четврток... дури... и... ова... е... многу... саати... плус... од... вообичаено...

Се надевам се разбравме, и не ми ја поти пичкава оди таму ботко те бара има да ти каже нешто
...изи грл, кога не си во право ќе ќутиш или ќе речеш ,, но проблемо,, ќе затворам утре па нека постира утре... модераторката коцка знае да гледа кроз прсти ако некој ете касни или не е во можност... не сум од вчера и затоа ти велам ти не си постирала никаква фотка па да бидеш носител на тема?... зашто не би била виолетова на пример или топол поздрав модератори на ова нова фото тема како учеснички во претходната тема? затоа и не постирале фотографии сега...нели!?
... редовни членки постираат фотки единствени женски членови на предходна тема ...а ти од од никаде си дошла пред нив и ОП ќе поставиш тема... па уште силна...ете тоа не е во ред... а таа што ти се ,,поти,, ми е срам и да кажам кој израз како од Шутка да си.....држи ниво не е убаво кога не си во право... остај го ботко гледам и каде и што пишува, штета за таква младина што имаат искуство со нарко супстанции !
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554

Kajgana Shop

На врв Bottom