Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Па нели така се правеше некое време? Или нешто сум измешал :D Имате бел бумбар од мене :D
Претходно беше една недела пријавување една гласање. Сега прашањето е дали повеќе ви одговара преку викенд пријавивање или гласање, дека тогаш сите сме послободни :)

@Dani зошто си против? :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@galaxys дали си спремен активно да учествуваш во натпреварите? Дека ако се смени кога се пријавуваме кога гласаме а те нема тука, лошо ти се пишува
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Претходно беше една недела пријавување една гласање. Сега прашањето е дали повеќе ви одговара преку викенд пријавивање или гласање, дека тогаш сите сме послободни :)

@Dani зошто си против? :(
Сосема океј ми е вака како што е.

"Пријавување преку викенд кога сите се дома". Овој аргумент пропаѓа ако работиш од дома. Тогаш 5 дена си дома, викендот те нема :D

Добиваме ден плус за пријавување, губиме ден за гласање.

Лично не гледам придобивка од промената и затоа гласав против.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
@galaxys дали си спремен активно да учествуваш во натпреварите? Дека ако се смени кога се пријавуваме кога гласаме а те нема тука, лошо ти се пишува
...гарант, дури и други нови членови ќе постираат, искрено неколку пати ги имам прескочено ненамерно натпреварите токму поради тајмингот,
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
@galaxys дали си спремен активно да учествуваш во натпреварите? Дека ако се смени кога се пријавуваме кога гласаме а те нема тука, лошо ти се пишува
Haha sho mi trebase da se bunam. Zavisi sto se podrazbira pod "aktivno". Bi ucestvuval koga bi imal so sho da ucestvuvam, zavisi od temata. Ako promenata e samo radi mene ondak podobro neka si stoi po staro. Samo pologicno mi e lugjeto da nemaat vreme preku nedela koa se raboti.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Гладна нацијо! Како сте расположени за новите теми да почнуваат од среда и да траат до недела? Стави лајк ако си за :)
@Toto.toto @TrendS @KEEF @chef_cook @Agda Beata @bijons @Violetova @pozdrav eden topol @gurman2 @gjoko-mkd @Xfire @Петра П. @shutrak @Види Фотос @Емкаа @Anco @Kaleb @SuBZerO @Human @Forza Milan!!! @Skorp @Комита Ултрас @Луси @Zlatikevichius @abrako @Dani @Dee_Jay @Darling @AceCaleb @kano @staycalm @Dekio7 @grande-juve

Многу имало бре!!!! Гарант бар 4-5 имам испуштено!!!! Значи кликнете лајк ако ви одговара промњнава, ако не намрштете се или дајте некој знак дека нечете да се смени ништо :)

и @Джонтра Вохохолта :) зачудена реакција не знам како да ја рачунам, смени ја!
И ја сум за,али си требал да не наброиш по азбучен ред.))))))))
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.807
Поени од реакции
15.899
...гарант, дури и други нови членови ќе постираат, искрено неколку пати ги имам прескочено ненамерно натпреварите токму поради тајмингот,
кој тајминг, 24/7 си на форумот.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.890
Јас мртов сериозен без провокација и пецкање, сум за против било какви правила ако не наидат прво на одобрување од бижонс. Не за друго, туку пак ќе влезе со клизачи зошто вака не така, и зошто темата се отворила во 00:00, а не 23:59.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom