Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.824
Првата, третата и петтата ми се поубави од оригиналната. Јас првата би ја одбрал
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.288
Поени од реакции
22.533
@Toto.toto @kano @Trent Alexander Arnold
Сите ќе ве казнам (освен третиот, прв пат мислам дека е на темава). Знаете дека по една фотка така? Останатите слободно можете во соодветната тема да ги ставите, не мора тука хаос да правите :(
Сега @Violetova како ќе се снаоѓа за да отвори гласање??? Па од страв мене ќе ми пишува, па ја на работа ќе сум ќе ве пцујам дека од мобилен па @Corvus ќе ја замарам!!!!
одберете ЕДНА фотографија и не ставајте други!

@Trent Alexander Arnold само со една може да се пријавиш на натпреварите иначе и тебе ќе ти викам вака следниот пат :uzi:

И биваше од сите теми само за оваа да неам нотификации :facepalm:

Добро не ли е јасно кај мене? Се натпреварувам со едната фотка во првиот пост, во вториот пост јасно напишав дека тие слики не се мој така да неможам да учестувувам со нив секако.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Добро не ли е јасно кај мене? Се натпреварувам со едната фотка во првиот пост, во вториот пост јасно напишав дека тие слики не се мој така да неможам да учестувувам со нив секако.
Од мобилен од на работа мислите ви ги читам постовите :P глеам слики и ставам
Автоматски споено мислење:

првата или петтата, подобри од таа со наочарите :)

@kano побарав ама на тел немам слики баш кога ќе одам дома ќе ставам некоја од комодото :)
Јас дека во паркот бев и таму врие, лесно беше да ги фотнеш
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.531
Поени од реакции
34.685
20210301_215641.jpg
ice_screenshot_20210302-185019.jpeg

...мене ова ми изгледа како минаре, а не како оџак, ама сигурно @gjoko-mkd ти повеќе знаеш!
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Ima šansa da se imaat poklopeno vo ista linija odžakot i minareto vo s.Garani.....ke najdam nekoja podobra slika za sporedba.
Inače toa sto go pisav taka e.....milion pati sum bil vo elektranata i okolu nea
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
ајмо дечки вадете тоа македонија по слики!!! пријавувањето трае до вечер!!! после

лош квалитет е знам, ама само ваква и ја имам
Lesno ti e tebe cel den na forum, se si prva prijavena u natprevarite :P (just kidding).
Ja mislam ovie natprevari treba da imaat podolg period na prijavuvanje, bar 7 dena(za nekoi od nas sto rabotat od jutra do sutra da moze da se prijavat lol).
Ja stalno dodeka vidam, temata zaminala na glasanje :D.
Inace nemoj vakvi sliki, sea mi se prijade a nema kaj da najdes vakvo nesto tuka :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Lesno ti e tebe cel den na forum, se si prva prijavena u natprevarite :P (just kidding).
Ja mislam ovie natprevari treba da imaat podolg period na prijavuvanje, bar 7 dena(za nekoi od nas sto rabotat od jutra do sutra da moze da se prijavat lol).
Ja stalno dodeka vidam, temata zaminala na glasanje :D.
Inace nemoj vakvi sliki, sea mi se prijade a nema kaj da najdes vakvo nesto tuka :D
мислиш мне полесно ми беше со сликлава? во врска со натпревариве, порано бше недела дена пријавување недела гласање и беше многу споро. Умреа натпревариве. Може да се направи пон втор евентуално среда гласање, а пријавување да фати преку викенд, кога сте сите дома :P
Автоматски споено мислење:

ама па после ќе биде ееее не сме слободни да фоткаме преку неделааа....еве нека кажат и другите членови дали се согласни на оваа промена
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
мислиш мне полесно ми беше со сликлава? во врска со натпревариве, порано бше недела дена пријавување недела гласање и беше многу споро. Умреа натпревариве. Може да се направи пон втор евентуално среда гласање, а пријавување да фати преку викенд, кога сте сите дома :P
Автоматски споено мислење:

ама па после ќе биде ееее не сме слободни да фоткаме преку неделааа....еве нека кажат и другите членови дали се согласни на оваа промена
Prijavuvanje da fati vikend bi bilo super. Nekogas ja gledam temata, ama neam vreme da burickam po tel da baram soodvetna slika i ja odminuvam temata :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
дали би ви одговарало на сите што сте учесници во фото хатпреварите да се направи гласање првите 2-3 дена, а пријавување останатите, значи пријавување преку викенд :)
 
Последно уредено:

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
...не разликуваш добро од зло, ниту кривец од правичен, не разликуваш која страна треба нормално да ја завземеш, не разликуваш кој придонесува и се труди, а кој расипува на форумов и тука завршувам!
A jas veruvam deka koga sakas mozes i ti da pridoneses I pridonesuvas vo mnogu podforumi I na temi. Ne te kritikuvam ama znam deka ima podobra verzija od bijons vo uloga na inspektor. Eve na primer, mene nekoi od tvoite mislenja sugestii za moi ili nekoi drugi fotografii mi se dopagaat. Isto mi se dopaga toa deka ozivuvas nekoi podzaboraveni temi. Ne se luti. :smirce:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Гладна нацијо! Како сте расположени за новите теми да почнуваат од среда и да траат до недела? Стави лајк ако си за :)
@Toto.toto @TrendS @KEEF @chef_cook @Agda Beata @bijons @Violetova @pozdrav eden topol @gurman2 @gjoko-mkd @Xfire @Петра П. @shutrak @Види Фотос @Емкаа @Anco @Kaleb @SuBZerO @Human @Forza Milan!!! @Skorp @Комита Ултрас @Луси @Zlatikevichius @abrako @Dani @Dee_Jay @Darling @AceCaleb @kano @staycalm @Dekio7 @grande-juve

Многу имало бре!!!! Гарант бар 4-5 имам испуштено!!!! Значи кликнете лајк ако ви одговара промњнава, ако не намрштете се или дајте некој знак дека нечете да се смени ништо :)

и @Джонтра Вохохолта :) зачудена реакција не знам како да ја рачунам, смени ја!
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Па нели така се правеше некое време? Или нешто сум измешал :D Имате бел бумбар од мене :D
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
Гладна нацијо! Како сте расположени за новите теми да почнуваат од среда и да траат до недела? Стави лајк ако си за :)
@Toto.toto @TrendS @KEEF @chef_cook @Agda Beata @bijons @Violetova @pozdrav eden topol @gurman2 @gjoko-mkd @Xfire @Петра П. @shutrak @Види Фотос @Емкаа @Anco @Kaleb @SuBZerO @Human @Forza Milan!!! @Skorp @Комита Ултрас @Луси @Zlatikevichius @abrako @Dani @Dee_Jay @Darling @AceCaleb @kano @staycalm @Dekio7 @grande-juve

Многу имало бре!!!! Гарант бар 4-5 имам испуштено!!!! Значи кликнете лајк ако ви одговара промњнава, ако не намрштете се или дајте некој знак дека нечете да се смени ништо :)

и @Джонтра Вохохолта :) зачудена реакција не знам како да ја рачунам, смени ја!
,,,baniraj go,,, :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom