Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.985
Поени од реакции
11.677
Јас гласам за фотката шо ми е најубава за гледање.
Ни изгорено,ни изгансато небо не знам шо е,а и не се замарам.
Веруем и повеќето тука,така..
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.550
Поени од реакции
10.565
Јас гласам за фотката шо ми е најубава за гледање.
Ни изгорено,ни изгансато небо не знам шо е,а и не се замарам.
Веруем и повеќето тука,така..
Убаво е да се научи, после ти пак гласај си за таа што ти е најубава на око. Ама бар да знаеш да кажеш зошто ти е убава :)
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.985
Поени од реакции
11.677
Убаво е да се научи, после ти пак гласај си за таа што ти е најубава на око. Ама бар да знаеш да кажеш зошто ти е убава :)
Па јас и така можам да кажам. ))))


Гласав за @Петра П. ,затоа што кога ја гледам фотографијата се чуствувам убаво,ме смирува.Можам да го остеам моментот,ги осеќам мирисите на природата,ја осеќам температурата на водата.
Кај @gurman2 на сликата гледам,драма,затишје пред бура,мистика.Го обожавам моментот кога се крева адреналин поради страв од непознатото.
Додека кај @INFERNO` ми се свиѓа како е доловен моментот на смена на годишните времиња,на едно од најубавите места Пелистерски Очи.Чуствувам многу позитивна енергија.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.125
Поени од реакции
3.485
Јас гласам за фотката шо ми е најубава за гледање.
Ни изгорено,ни изгансато небо не знам шо е,а и не се замарам.
Веруем и повеќето тука,така..
И мене ми е поважен моментот во фотографијата. Деталите речиси не ги гледам. Според мене, добра фотографија може да излезе и од евтин апарат, дури и од мобилен телефон.
Јас лично, не сакам да образлагам зошто сум гласал за некоја фотографија. Уште помалку сакам некој да лепи смајлиња на моето мислење за одредена фотографија. Така ми дошло, ми се кефнало, можеби во моментот така сум бил расположен, па сум гласал. Не форсирам никого, ниту тоа го барам за мене. Од друга страна, не ми пречи ако некој се задржи на фотографијата и ја анализира. На драго срце ќе го прочитам тоа.
Водете сметка дека гласат 40-50 членови, сѐ на сѐ. Немојте со некои правила да го намалите и тој број.
 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
113
Поени од реакции
1.264
Омилена тема :love:
Ова е тоа што најдов на брзина во тел... Имам уште многу многу вакви фотки, но нека биде некоја од овие.
Кажувајте која ви се допаѓа највеќе :love:


1.
aleksandar_samandov_20210222_1.jpg

2.
aleksandar_samandov_20210222_2.jpg

3.
aleksandar_samandov_20210222_6.jpg

4.
IMG_20210222_123907.jpg

5.
aleksandar_samandov_20210222_9.jpg

6.
aleksandar_samandov_20210222_10.jpg

7.
aleksandar_samandov_20210222_8.jpg

8.
IMG_20210222_125415.jpg

9.
IMG_20210222_125426.jpg

10.
aleksandar_samandov_20210222_7.jpg
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
9.811
Поени од реакции
3.552
Мене ми се допаѓаат 4 и 5 слика...всушност сите се убави:toe:
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
3.820
Поени од реакции
7.340
Мојот фаворит: 8
Рузвелт шанси нема со сериозниот израз...
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.735
Поени од реакции
47.188

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.910
Поени од реакции
10.927
Према мој вкус :)
4......Териерот моќно делува, во движење супер фатен
7......ми се свиѓа.....мачката нешто снима во позадина
8......добар Close Up......единствено малце што едното уше е скратено во фотката, но мене не ми пречи
Како и да е....имаш доста, што и да избереш нема да погрешиш.....убави се сите! :)
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
4.823
Поени од реакции
5.393
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom