Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.097
Поени од реакции
17.874
Pa ubavo te pofali....kazi ako si po taa oblast

Ne te faća na kontra pa da i se ljutiš....
Како бе друже така?
Ај сеа да те фатам тебе рендом и тема за машини за перење да те тагирам??!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
8.073
Поени од реакции
12.640
бијонси, како можеш вака бафтаана да ме стааш у теми? Ниту пост имам овде, ниту сум ги отворил темиве....ај бркај работа
...а зошто да не? штом знаеш во зима да се изразиш во рима, зашто не би фотнал некоја зграда, знам дека ќе биде некој фантастичен агол на објектот таман за темава, а и да се подружиш тука, еве не мора со мене, туку со другиве токму со причина што не се учествувал во ниедна тема, пушти некоја фотка што си таков! :(
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
4.552
Поени од реакции
4.578
bolje ne go vikajte ke slika nesto pa ke se srusi ili u najmala raka ke mora da go smenat imeto na objektot
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.197
Поени од реакции
9.603
мислев немам со што да се пријавам, па ај да проверам да не имам, па сега не знам со што да се пријавам


 
На врв Bottom