Предлози за добри Техно, Трансе итн миксови

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.069
Пишете ваши предлози за добри миксови на ДЈ-ти, Oakenfold, Digweed итн да не набројувам

Јас би почнал прв,

John Digweed - Sydney 98,
Оакenfold Creamfields било кој микс како и миксот во Шангај.

Оставам, на вас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom