Предлог маус за ЦСГО? (CS:GO)

Член од
15 октомври 2017
Мислења
84
Поени од реакции
3
Да предложите некој маус да е до 1000-1200 денара? Знам дека нема нешто многу избор ама земав еден од 1300 денара, почна да ме заебава левиот клик, кога стиснам или ќе изреагира 2 пати или нема ништо да изреагира..
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.115
Поени од реакции
1.562
Да предложите некој маус да е до 1000-1200 денара? Знам дека нема нешто многу избор ама земав еден од 1300 денара, почна да ме заебава левиот клик, кога стиснам или ќе изреагира 2 пати или нема ништо да изреагира..
Додади уште 1000 на тие 1200 што планираш и земи си: https://www.anhoch.com/product/42887/mouse-steelseries-rival-110-optical-6-button-rgb-black

Или ако сакаш баш 1200 ден овој го фалат за цената

https://www.anhoch.com/product/41735/mouse-natec-genesis-gaming-krypton-500-7200dpi-usb-wsoftware
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.520
Да предложите некој маус да е до 1000-1200 денара? Знам дека нема нешто многу избор ама земав еден од 1300 денара, почна да ме заебава левиот клик, кога стиснам или ќе изреагира 2 пати или нема ништо да изреагира..
а кој маус го зема?

од A4tech Bloody Gaming серијата доста луѓе се задоволни
овде само жичана верзија има, па ако ти одговара
 

Не-го-знам

svetac ivan iscelitel
Член од
3 мај 2015
Мислења
526
Поени од реакции
215
Имам неколку A4tech Bloody досега и сум презадоволен за цената. Зависи како сакаш да ти лежи на раката, колку што знам v5m и v7 се palm grip, а v8 claw. Евтини се, а ок за цената во споредба со другите.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
1.613
Поени од реакции
1.393
A4tech Bloody +1.

Jas go imav ovoj:

I sum prezadovolen, seuste go imam kako backup, go koristev 2-3 god bez nikakov problem. Jas togas go kupiv za 2400den, sega gledam e poevtin, no iskreno ti kazuvam za parite nemas podobar.
 
Член од
15 октомври 2017
Мислења
84
Поени од реакции
3
а кој маус го зема?

од A4tech Bloody Gaming серијата доста луѓе се задоволни
овде само жичана верзија има, па ако ти одговара
Everest Rampage SMX-R4
 
На врв Bottom