Предлог адвокат за имотно - правни односи ?

Член од
9 јуни 2008
Мислења
1.380
Поени од реакции
804
Поради проблеми со имотот ми е потребно адвокат, ако има некој искуство со адвокат во Скопје кој се занимава со имотни проблеми нека го сподели, бидејќи денес кај двајца што се обратив се занимавале со кривични и покрупни случаеви.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
ако си во близина на ѓорче пиши пп(пошто таму е адвокатот)
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
прати пп ако не си одлучил уште, канцеларијата е во Аеродром.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
ајде аеродром vs ѓорче :) P.S. да не им треба приправник во Аеродром? :)
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
ајде аеродром vs ѓорче :) P.S. да не им треба приправник во Аеродром? :)
Слабо... Мислам имаш еден кривичар накај скопјанка што прима приправници, го бранеше овој у рибарница двајца или тројца што скина.
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
120
Поени од реакции
66
Поради проблеми со имотот ми е потребно адвокат, ако има некој искуство со адвокат во Скопје кој се занимава со имотни проблеми нека го сподели, бидејќи денес кај двајца што се обратив се занимавале со кривични и покрупни случаеви.
Ako ti treba dobar advokat za imotni problemi bi ti go preporacal Vanco Krstev, ne e izvikan kako nekoi, a raboti perfektno. Ima kancelarija pozadi TC Bunjakovec na ul. Borka Taleski, raboti zaedno so sin mu koj e specijaliziran za osteti (soobrakajni ).
 
Член од
22 март 2014
Мислења
11
Поени од реакции
0
А кои се „извикани“ адвокати по имотно правни прашања? Може ли неколку да именувате?
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
887
Поени од реакции
2.207
Ајде малку да ја разбудам темава.

Освен посочените имиња , друг добар адвокат со специјалност за имотно правни односи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom