Предизвици за „вистински„ играчи

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Вие си знаете. :) А останатите правила, тоа со фри-трансфери важи или не?

Па ајде нека важи и тоа но само со 3 фрии трансфери за една сезона!. Со среќа нека ви е !
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Некој друг не почнува? Иначе ќе водам евинденција јас за кој колку поени освоил и слично!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Со Вест Хем почнете бе,не се залетувајте по ПСВ,Киев и разно разни,во рок од три-четири сезони ги купува сериозен газда преполн со пари Чеканите...
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Џонтра Волта
што бидна, до каде стигна.. Додадов и некои др. клубови.

Динамо Загреб - 50 поени
Хајдук - 50
Вардар - 50
Турново - 50
Партизан - 50
Рубин Казан -50
Спартак Москва - 50
Литекс - 55
Алборг - 50
ЦСКА Москва 40

Јас почнав со Алборг!

Напомена* - За секој клуб што не е наведен во листата а ќе почнете со него добивате 20 поени!.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Овој предизвик секад си го задавам на себе, откако ќе освојат се што може со нисколигашот кој станува најдобар клуб во свет. Шиткам се што не е од моја школа, и играм со само младинците кои потекнуваат од клубот, додека не освојам пак се. :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Почна да ме дупи играта, ми се гаси само што ќе ја уклучам, донт сенд ми праи... Не играм.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Од денес ова важи и за ФМ 2014. Исти клубови, исти поени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom