Преболување

Член од
25 декември 2018
Мислења
9
Поени од реакции
0
Ми треба искрени одговори колку време му треба на девојче (се мисли на многу поштено девојче ) да го заборави бившиот кој 8 месеци ја сака како ненормален исто и таа него но не му признава во целост и дали некогаш можи да му се врати доколку тој ја сака а и таа го засака пак?
Искрено ве молам!
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Поштено девојче како што викаш не би требало никогаш да го заборави бившиот. Можно е да му се врати.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.157
Ми треба искрени одговори колку време му треба на девојче (се мисли на многу поштено девојче ) да го заборави бившиот кој 8 месеци ја сака како ненормален исто и таа него но не му признава во целост и дали некогаш можи да му се врати доколку тој ја сака а и таа го засака пак?
Искрено ве молам!
Jas iskreno ne ti go sfativ postot. Ti si bivsiot, momentalniot ili idniot.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.964
Поени од реакции
11.768
Ми треба искрени одговори колку време му треба на девојче (се мисли на многу поштено девојче ) да го заборави бившиот кој 8 месеци ја сака како ненормален исто и таа него но не му признава во целост и дали некогаш можи да му се врати доколку тој ја сака а и таа го засака пак?
Искрено ве молам!
Еблеста е?
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Има 16 години , сте се сакале многу ама си бил ти крив и сте се скарале МАЛЦЕ и таа одма ти раскинала?
Не знам што си напраил , ама ако е некоја ситница мислам дека чекала само таков повод за да ти раскине.
Не се нервирај за глупости , имаш многу живот пред тебе. Секогаш може и подобро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom