Прдење на работа/училиште/факултет

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
736
Поени од реакции
660
Дали прдите или пувате ? На работа, канцеларија, дома, јавност?Што правите кога ќе ви дојде а условите се огарничени за ваше делување???:)
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
лесно се воздржувам оти гаштите мора да ми биде чисти;)
 

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
736
Поени од реакции
660
Хехе добив инспирација од гравчево денес џанам:pos:
 
L

.Lost Angel.

Гостин
:pos::pos::pos:све нешто забегано не сакам да правам тррррт нит пув :pos::pos:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Не прдам на факултет, ама некогаш ми иде да се исерам на скалите за да се излизга некој на гомното. Или да се посерам кај некој професор пред кабинет, па така затрчан да не го види и да се утепа.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
У ПТТ имаше луѓе шо живееа за тоа. Дома го чуваа за на час да го пуштат. Какво средно изживеав и ја у пизду матер :pos:
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
100
Поени од реакции
42
На училиште нормално дека прдев мислам на училиште се оди нели за глупости праење а прдењето спаѓа у една од најаките дисциплини во правењето глупости. Еднаш на класен класната какаше како по обичај и мене ми се припрде и ко што беше штама у моментот а ова као динамит у каменолом рапапау!! И сите ќутат едно 5 секунди и после хахахаха. А на работа сум прдел само пред шефот искључиво, на факултет слабо прдам обично серка ме пука коа сум на факс. За дома да не збориме. Таа што ке ме земе ке знае што дека поред неа има прав мушкарац оти мушкарац брат прди и тоа е еден вид као „глас преку гас“ ај да не тапам пошто прдењето е еден вид уметност а познавав едно другарче што имаше дарба да прди коа сака е он ти е цар у прдење, има ли некој тука што може така?
 
T

Torchyrus

Гостин
Нашколо прдам и тоа на сред час на одмор зависи кога како и си се кажувам дека јас сум прднал ич к*р не ме боли подобро да кажам дека јас сум прднал оти ако не кажам па ќе почнат да пцујат кој прдна ... а тогаш треба да ги тепам :D
друго најмоќно оружје кога играме ПЕС со другарите чим губам мавам некој прдеж ако можам и рататааааа одма неутрализација :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Одам кај баба ми , ќе се надртам грав одам на школо првиот час така тивко ќе си помини, и тек вториот почнува да ми брбори стомакот , и почнувам со тушење , да му смрди на тие до мене да му копа , и одма јас карам врнам кој се истушил и сл.:pos:
После то иде главното тртттттртттт, сврика упм , или па ко виолина врррррц и така ... прдам јебига не се додржува :vozbud:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Темава е чири бу чири ба :)
Знам дека у Германија доколку испуштиш гас не е срамота, но ако ждригнеш е тоа е срамота. :)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Како ќе знаеш кој прднал се глеа по тоа што тој што прднал секад прв прашува еј кој прдна или се буни.....
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Ко прди тај не смрди, ко пува бог да чува!
Многу вистина има овде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom