Вашето прво сексуално искуство

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Отвори тема за последниот секс, па да ти одговорам :lolzz::lolzz::lolzz:додека не сум го заборавила и тој:kafence:
Знаеш дека ја несум по отварање теми, а ти си, ем одамна не си отворила. Мислам дека топ ќе биде темата Ајмо ;)
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
Прашувај колку браќа има...
УПС, погрешен форум...
 
Член од
12 февруари 2020
Мислења
41
Поени од реакции
145
:helou:Може ли некој да ми каже шо може да се направи за првиот секс за да се опушти девојката? И да ми објасни каков е првиот секс..се што треба да биде кажано да ми го каже :):vozbud:
Имаше еден филм на темава. Не се сеќавам на насловот. Приказната идеше - беа двајца другари, на едниот супер му одеа тие работи а другиот немаше успех. И оној неуспешниот го праша другарот кој е рецептот за успех? Другар му му одговори дека се што му треба е романтика - пригушено светло, насекаде ливчиња од рози, запалени свеќи и тивка музика -особено било што од Бери Вајт(Barry White) итн. Речено-сторено. Типов стори се што треба- и музика од Бери Вајт и затементо светло и рози и свеќи - и ја покани типката на која и го имаше меракот. Се тргна супер - типкава ги прими сите вибрации почнаа да се милуваат - и ... Типот од што беше многу возбуден ја турна најблиската свеќа, од свеќата се запали завесата, па еден пожар...катастрофа! И додека обајцата онака разголени се трудеа да го изгаснат пожарот мафтајки панично со прекривките од креветот правејки пожарот да збукне уште повеќе им се случуваа и други непријатности заради наместената романтика - а другар му кој во тој момент поминуваше под терасата, ја слуша музиката и си промроре демек баш ми е драго, конечно му се посреќи. Следна сцена беа пожарни коли кој завиваат, итн.
И самиот сум имал слично искуство кое на тогашната партнерка и покажа колку сум бил неискусен иако цело време глумев фраер што ја држи под контрола ситуацијата. Нема правило! Работите треба да се случат спонтано. Се друго (таблети, стимулатори, алхохол, изнасилена романтика итн) е безврска- работи кој водат во многу комични состојби кој многу лесно можат да преминат во непосакуван епилог на трагедија.
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
662
Поени од реакции
1.406
Прво свршување преку триење со другарка сум имал уште на 13-14 години.
Прв вистински секс на 18.
Преубаво беше поради тоа што се случуваше со девојче кое навистина го сакав.
 
Последно уредено:

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.572
Поени од реакции
5.976
Темава е доказ дека Кајгана е најголемиот виртуелен тоалет на целиот Интернет. Низ каблите под Атлантикот не течи струја кога преносува податоци од Кајгана во некоја база таму, како што е тоа пример со остатокот од светот. Значи keine струја, дијареја течи низ каблите.
Отворил дечко фино културно тема за прв секс, пошто година дена оделе со девојката и сигурно му било незгодно, можда и него му било прв пат. Фино културно прашува како да се надмини таа прв-секс трема, и оп улетуваат Византиските моторици и крмаци со ултра одвратни реплики. Као демек искусни, а жена не помирисале. Секоја наредна реплика, потечна дијареја од претходната. Експлозија на детско тенкосерило, и се разбира, ниту еден нормален возрасен пост, реплика. Како човек на човек.

Па после кукаат што земја сме биле на истиот тој форум, истите тие Византиски товени крмаци. Gross.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.710
Поени од реакции
15.581
Мojot prv seks beše na 17 godini Kaj nego doma dodeka negovite ne bea doma.
https://www.slobodenpecat.mk/audio-roditel-na-srednoshkolka-od-skopje-obvinuva-za-skandalozni-aktivnosti-na-kamp-seksualna-edukacija-pod-sekoe-nivo-decata-pobarale-psihijatriska-pomosh/?fbclid=IwAR09Z51cHe4Y9FmjYw2rANo7QI8PccKGwKTo4ZDZLwgkoFZSWMjMBvx8t7c

пази ова, родител на средношколка кренал узбуна... Ме потсеќа на некаде 1969 , кога чичко ми отиде во МРТ да се кара и да откажува претплата бидејќи на македонска телевизија објавија научна емисија Адам и Ева каде се прикажа и гола жена и гол маж, а чичко ми се караше таму ќерка му (братучетка ми) имала 16г ... а бај тхе веј таа си одеше почесто на Водно со другари :cool:...
.. а бе вчера бев со внукот од 8г на детско игралиште, една сурија бесни девојчиња, можеби 11-12г, сите со мобилни...се чепат, у разни пози, па една земала градник ќе облекува а воопшто нема гради како даска, физички жгољадија ама у паметот друго им е, кој знае за 2-3 години што ќе праат, за у средно школо не ни зборувам..
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.030
Поени од реакции
4.515
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Значи сами сте биле кај него дома додека неговите не биле дома.
Добро, сакаш да ми кажиш дека у ствари не биле неговите дома, а овие биле сами? Кај него дома? А неговите не биле???? А овие сами???
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Друже не го преувеличувај моментот на имање прв секс, зашто после ќе се смееш за што си имал анскиозност и нервоза. Уживај опушти се, искористи го основното викни ја да гледате филм, ако треба отвори си винце уште на старт шибни чаша да те опушти и после почни си ја процедурата хахах. Пополека и прати и ги сигналите што ти дозволува што не, ако е заинтересирана и сака да се деси нешто ќе ти дозволи , ама мора да прифатиш и у случај да те одбие или да каже не. Тргни си се ако неќе, неќе изгледај си го филмот и тоа е тоа не се објаснувај не прашувај и слично.

Ако е заинтересирана и она ќе почне да те пипа тебе, да те фаќа почни со соблакање на твоја мајца па тогаш нејзина и слично натаму гоу он како ќе се одвиваат ствари.

И НАЈБИТНО ОД СЕ КОРИСТИ КОНДОМ!!!
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
985
Поени од реакции
3.897
Се соблеков јас, се соблече она, види како се не стидиш да све ми радиш намерно, опа цупа,
мојот прашник влезе во нејзиниот толчник и таа почна да вришти како брат да жени...
И татко ми вика: Сине, јас до овде платив, веќе не си невин, а за понатаму во животот види што и како ќе правиш...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom