Прв Трансатлански лет од Скопскиот Аеродром

Член од
24 март 2018
Мислења
19
Поени од реакции
2
Што мислите, дали ќе успее оваа идеа на ТАВ ? Дали навистина Македонија заслужува директен лет до САД и Канада ?
Јас,искрено,многу навивам за оваа идеја.Се надевам дека во блиска иднина ќе има трансатлански летови од Скопје.Кое е вашето мислење?*Turkish Airlines го разгледува овој проект.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom