Прашање за маус

Член од
14 март 2015
Мислења
10
Поени од реакции
1
Членот над него прашува дали да земе тастатура или маус а овој му одговара маус и тепихче. Ако го прочиташ неговиот прв пост он уствари предлага Logitech маус. Така да во случајот тоа "маус" му е општ одговор, не специфицира бренд, освен за тепихчето.

Можеби јас грешно го толкувам. Не е ни толку битно. :)
Na deckomi mu e rodenden, toj e strastven cs go player pa razmisluvam dali da mu kupam maus ili tastatura. Sto e pokorisno za cs go?
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.321
Поени од реакции
7.284
Na deckomi mu e rodenden, toj e strastven cs go player pa razmisluvam dali da mu kupam maus ili tastatura. Sto e pokorisno za cs go?
Не играм CS GO ама квалитетен маус би бил мојот избор. Најубаво тој сам да си го одбере зашто не секоја форма и големина му одговара на секого.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
Не играм CS GO ама квалитетен маус би бил мојот избор. Најубаво тој сам да си го одбере зашто не секоја форма и големина му одговара на секого.
Е да.. Иако мн сумливо ми звучи ова у друга конотација.. : ))) :sramezliv:
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.078
не само добар маус туку и добар маус пад обавезно да земите.
 
На врв Bottom