Прашање за маус

SharkoNas

Get vivid impressions and unforgettable emotions
Член од
1 ноември 2014
Мислења
11
Поени од реакции
1
Член од
22 јуни 2014
Мислења
47
Поени од реакции
27
треба да видиш тебе кој ти лежи на рака најубо иначе јас го имам A4TECH F5 скоро 4 години и доста добар маус за тие пари само ќе ти треба и маус пад да земиш што одговара за тој маус
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Како вториот користев две години, не тотално ист али разликата е во шарите на него. Најубаво лежи на раката. Ама ми цркна тоа ласерчето одоздола, уствари леќата ја изгребав.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
ЕмИкс ПестоОсумнајска од Лоџитек ак најш негде земви зш ќе ме благосвиш. То ти преставвит олд скул гејмиг глушец, два пати го имам измијано со сјај и вода и го имам силувано многу јако неколку пари. Ден денеска немат никаква мана. Ми се чинит дека излезе во двеипета јас го купив година подоцна шо значит го имам 8 годиње мамата му ја имам расплакано.
Ај фор течот исто е добар за таја цена, е сеа имаш и друг избор саде кажвај ти до колку пари си спремен да даваш пријателе мој, твој од сите:D?
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.093
Поени од реакции
9.009

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.093
Поени од реакции
9.009
Океј за теписчето :ROFLMAO: се согласувам, ама за самиот маус и не толку, али at the end of the day тоа е сепак personal preference. :D
Членот над него прашува дали да земе тастатура или маус а овој му одговара маус и тепихче. Ако го прочиташ неговиот прв пост он уствари предлага Logitech маус. Така да во случајот тоа "маус" му е општ одговор, не специфицира бренд, освен за тепихчето.

Можеби јас грешно го толкувам. Не е ни толку битно. :)
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
@Tegla е мој чоек, знајт шо зборвам.
 
B

beaverknight

Гостин
Членот над него прашува дали да земе тастатура или маус а овој му одговара маус и тепихче. Ако го прочиташ неговиот прв пост он уствари предлага Logitech маус. Така да во случајот тоа "маус" му е општ одговор, не специфицира бренд, освен за тепихчето.

Можеби јас грешно го толкувам. Не е ни толку битно. :)
Точно брендот на маусот не е специфициран, остај ме... пијана работа :ROFLMAO:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.730
Може обично тепихче да се користи од 100 денари, не значи дека ќе бидеш про ради тепихчето ако се разбираме. Маусот е битен пред се како ти лежи на рака, ако најдеш негде mx 518 земај одма, тоа е маус на маусите
 
H

HoT IcE

Гостин
Може обично тепихче да се користи од 100 денари, не значи дека ќе бидеш про ради тепихчето ако се разбираме. Маусот е битен пред се како ти лежи на рака, ако најдеш негде mx 518 земај одма, тоа е маус на маусите
Можеби во 2007.
Сега мх518 не вреди и има далеку подобри мауси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom