Прашање до машките

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Мораш да го приjавиш во полициjа. Дури можеш и директно во затвор да го ставиш. Кажи му сега ке праиме секс ама ме вржи со jаже а jас ке викам и тоа го запиши на телефон ако има и видео уште подобро. Потоа каj лекар да удостовери дека си скоро ебена и потоа во полициjа или првин во полициjа приjaви.
Леле како ме учиш хахахахха фала на советот
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Девојче земи прочитај некоју књигу, искочи дружи се сс другарке ако имаш, ако немаш најди си, батали форум и интернет нели гледаш дека 90 посто од членови играв мајтап сс тебе... жал ми падна искрен да сам :)
 
Член од
12 март 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ме интересира дали вие им го гледате мобилниот на вашите девојки,дали проверувате со кој пишува и дали секогаш им давате да излегува со нејзините другарки
Sve zavisi od devojkata
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Девојче земи прочитај некоју књигу, искочи дружи се сс другарке ако имаш, ако немаш најди си, батали форум и интернет нели гледаш дека 90 посто од членови играв мајтап сс тебе... жал ми падна искрен да сам :)
Знам дека се зезаат
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.065
Поени од реакции
3.211
Кога можел Грујо да ја прислушува цела држава, зошто да не може дечкото да ја прислушува девојката.:D

Секое = , != :nesumjas:
ФукТуМајЛоџик:oops:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Cлушјте искусен чоек, за сериозна врска мобилниот, за курвања фиксниот, и мирно спиете
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Од мобилни и баш не се разбирам, ама зато ја бијам редовно, горе долу убо ни ојт. Мислам засега, за во иднина ќе видиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom