Прашања и одговори

Член од
30 ноември 2014
Мислења
120
Поени од реакции
59
Сем на југодрво по 0,75, каде на друго место е ефтино принтањето?
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
34
Поени од реакции
0
Дали од кога ќе паднеш во приватна квота во наредната студиска година можеш да се префрлиш пак во државна квота?? Ми имаат кажувано демек ако имаш просек над 8,5 и положено 80% од успитите дека можеш ... Дали е вистина ова? Конкретно за градежен факултет прашувам??
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Некој што одел во читалната во библиотеката Браќа Миладиновци кај Градежен да ми каже дали можам лаптоп да си носам со мене и дали има каде да вклучам полнач таму.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Jas ne sum zadovolna od odnesuvanjeto na nekoi od moderatorite na forumot. Zoshto ne reagiraat na teshki navredi upateni od mashki clenovi do zenski clenovi ?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Jas ne sum zadovolna od odnesuvanjeto na nekoi od moderatorite na forumot. Zoshto ne reagiraat na teshki navredi upateni od mashki clenovi do zenski clenovi ?
I ushte edno prashanje: Kaj kogo moze da se prijavi seksisticko odnesuvanje na moderatori na forumov(mene mi izbrishaa post tvrdejki deka bilo zabegano od temata,no ne beshe i mi editiraa postovi zatoa shto imale mnogu emotikoni,a mashki clenovi imaat cel kup postovi so zabeguvanje od temata i postovi so povekje emotikoni od moite,a nivnite postovi ne se ni editirani , ni izbrishani od moderatorite na forumot) ?
 

banne1

попај
Член од
24 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
68
I ushte edno prashanje: Kaj kogo moze da se prijavi seksisticko odnesuvanje na moderatori na forumov(mene mi izbrishaa post tvrdejki deka bilo zabegano od temata,no ne beshe i mi editiraa postovi zatoa shto imale mnogu emotikoni,a mashki clenovi imaat cel kup postovi so zabeguvanje od temata i postovi so povekje emotikoni od moite,a nivnite postovi ne se ni editirani , ni izbrishani od moderatorite na forumot) ?
во америка
 
Член од
15 октомври 2017
Мислења
6
Поени од реакции
1
Хелп!
Ми треба професор по калкулус (мат), електротехника и физика! Предлози?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Дали си ја земаа студенката нејзините од Загреб.
 
Член од
30 декември 2009
Мислења
547
Поени од реакции
149
Дали има некој уште да е активен студент на факултетот за земјоделски науки и храна- Скопје ми треба помош. Поздрав
 
Член од
10 август 2015
Мислења
105
Поени од реакции
14
Дали можам да се запишам на Кирил и Методиј и понатака да се префрлам во странство на некој факултет?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom