Прашај ме да те прашам

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од FLiX, 13 февруари 2008.

 1. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548
  Aj еве наново оти претходната тема се преполна 5000 стигна.

  Дали вечерва смува нешто?
   
 2. mari4eto

  mari4eto

  Член од:
  17 јануари 2008
  Мислења:
  1.399
  Допаѓања:
  38
  Не бе од дома не излегов ...
  а чпм?
   
 3. Ајверсон

  Ајверсон Confessions*

  Член од:
  4 август 2007
  Мислења:
  3.116
  Допаѓања:
  5
  не бе сонце

  шо слушаш у моментот?
   
 4. Nemiseverue

  Nemiseverue

  Член од:
  30 јануари 2005
  Мислења:
  7.397
  Допаѓања:
  1.296
 5. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548

  Да отворена е пред време. Правилата се над 5000 мислења да се отвара нова. Оти Модераторката бојкотира не работи, така да мора само да си работиме :)

  Дали знајш да возиш кола?
   
 6. Ливерпул фан

  Ливерпул фан Oi!

  Член од:
  24 мај 2007
  Мислења:
  5.125
  Допаѓања:
  34
  Да. :)

  Сакаш да станеш Модератор повеќе од тоа што сакаш да еб*ш ? (= (До Фликс) :)
   
 7. BuSarCe

  BuSarCe See My Profile

  Член од:
  4 август 2007
  Мислења:
  1.726
  Допаѓања:
  33
  јас сега на што да одговорам:)???

  ај да прашам следечи дали му се спие?
   
 8. city

  city Модератор - технократ!

  Член од:
  1 март 2005
  Мислења:
  2.811
  Допаѓања:
  274
  па искрено како што е веќе 1 АМ не ми се спие многу

  а да прашам следен утре кој празник ќе го слави?
   
 9. JFK

  JFK

  Член од:
  9 март 2007
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  52
  Не.
  Сакаш да носиш нараквици во зима? =))))
   
 10. Vikuska

  Vikuska I know the pieces fit...

  Член од:
  17 јуни 2007
  Мислења:
  879
  Допаѓања:
  7
  не не носам никогаш скоро.
  плачеш често?
   
 11. WindChill

  WindChill 3NitY

  Член од:
  13 февруари 2008
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  2
  Ептен ретко, само ако изгубам некој ептен близок.
  Заљубен/а си? :icon_razz
   
 12. BuSarCe

  BuSarCe See My Profile

  Член од:
  4 август 2007
  Мислења:
  1.726
  Допаѓања:
  33
  не.
  слушаш радио кајгана или сега ќе слушаш:smir:
   
 13. *ani*

  *ani*

  Член од:
  7 јануари 2008
  Мислења:
  276
  Допаѓања:
  12
  не слушам моментално
  Ке купиш поклон за празникот?
   
 14. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548
  Веќе купив :)

  дали имаш од новите пасоши? :)
   
 15. CafeDelMar

  CafeDelMar Luminance

  Член од:
  29 октомври 2007
  Мислења:
  5.971
  Допаѓања:
  11.398
  Да.
  Кое е задоволството по цел ден да се дреме во играчница?
   

Сподели преку: