Потсетување на славните моменти

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.787
Поени од реакции
11.888
Насловот кажува се, да се потсетиме на славни, незаборавни моменти кои останале во ваше сеќавање.

Нема што да се пишува голем вовед, еве јас да започнам прв.

На денешен ден 1991 година:...

Мислам дека се е јасно, секој ден обновувајте ја темава со многу сеќавања кои ви останале.​
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.459
Поени од реакции
2.002
и што другата година ова време пак ке ја стаиш сликава и ке има дупли мислења само....
 
Член од
24 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
527
Насловот кажува се, да се потсетиме на славни, незаборавни моменти кои останале во ваше сеќавање.

Нема што да се пишува голем вовед, еве јас да започнам прв.

На денешен ден 1991 година:...

Мислам дека се е јасно, секој ден обновувајте ја темава со многу сеќавања кои ви останале.​

Син: Небо се отворило,стадион је експлодираоооо!!!!!!
Мама: Сине,пробуди се! 2013. је....
 
На врв Bottom