Потребна ми е помош за мајка ми која ми донира бубрег

Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.849
Поени од реакции
12.687
Сепак сподели го линкот, има членови што не можат поинаку.
GoFundMe не може да процесира донации од Македонија.

 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
26.383
Поени од реакции
47.262
GoFundMe не може да процесира донации од Македонија.

Да ама може од надвор. Веќе имаат отворено линк, го видов пред некој ден.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
328
Поени од реакции
137
Сепак сподели го линкот, има членови што не можат поинаку.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
328
Поени од реакции
137
Денеска се отвори и Fundraiser na Facebook ако можите споделите го и инвајтнете. Благодарам
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.646
Поени од реакции
22.844
@ILIJA_NEO пиши ми име и презиме во пп, ќе ти пратам преку вестерн унион.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
328
Поени од реакции
137
@ILIJA_NEO друже си земав за слобода да им пишам на неколку јавни личности, Тони Шанац кажа дека ќе сподели денес со податоци и со броевите за донација.
Не е проблем сега со fundraiserot уште побргу е. Баш тоа и треба што е можно повеќе да споделат. Фала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom