Потребна е помош за самохрана мајка со бебе

Член од
18 март 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
Zdravo na site ja sum samohrana majka na malo bebe poradi sto e seuste mal ne sum vo moznost da rabotam ve molam koj kolku moze da mi pomogne za deteto i so smetki sum vo teska situacija ne plateni mozeme da ostaneme bes struja ve molam za pomos
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Zdravo na site ja sum samohrana majka na malo bebe poradi sto e seuste mal ne sum vo moznost da rabotam ve molam koj kolku moze da mi pomogne za deteto i so smetki sum vo teska situacija ne plateni mozeme da ostaneme bes struja ve molam za pomos
За што се сметките? Можеби е добро да ги споделиш тука, па доколку е во можност некој да помогне со плаќање.
 
Член од
18 март 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
За што се сметките? Можеби е добро да ги споделиш тука, па доколку е во можност некој да помогне со плаќање.
Dokolku nekoj e vo moznost neka me kontaktira inbox
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Dokolku nekoj e vo moznost neka me kontaktira inbox
Стави ги во темата бројот на корисник и број на фактура и сумите на сметките за плаќање.
На ЕВН има опција да се плати онлајн без регистрација -> https://www.evnonline.mk/payment/fastpay

Доколку некој ги плати, по плаќањето, нека направи screenshot од уплатата чисто како доказ. Ако сака, може да си го сочува скиншотот, да го стави на темава или да ми го испрати мене за да го споделам (анонимно).
 
Член од
18 март 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
Стави ги во темата бројот на корисник и број на фактура и сумите на сметките за плаќање.
На ЕВН има опција да се плати онлајн без регистрација -> https://www.evnonline.mk/payment/fastpay

Доколку некој ги плати, по плаќањето, нека направи screenshot од уплатата чисто како доказ. Ако сака, може да си го сочува скиншотот, да го стави на темава или да ми го испрати мене за да го споделам (анонимно).
Potrebna e hranilka za bebe vlazni maramici omega kapki so d3 kashicki za deca koj kolku moze blagodaram
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Горе десно имаш на сметката број на корисник и број на фактура, испод него. Лесно ќе ги видиш.

Заедно со точната сума објави ги (не верувам дека некои приватни податоци од тоа може да се дознаат) и кој сака ќе ти ги плати.
 

Baby2105

baby2106
Член од
30 ноември 2023
Мислења
3
Поени од реакции
1
Добро вечер на сите.
Јас многу се извинувам но сама сум принидена да побарам помош за бебето млекце и пелени некој ако може да ми помогне:place::place:
Останав сама со бебе бидејки таткому не се замара ама баш ич и принудена да одам кај братми да живеам но и тој неможе да ми помогне многу. Ве молам од срце кој колку може да ми помогне.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom