Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Сигурно има во Ледиком или Мобеликс. Пиши му.
 
Член од
20 октомври 2020
Мислења
253
Поени од реакции
102
Здраво дечки.
Да не знае некој каде во Скопје се менува стакло од тел. за поевтино(за Андроид тел.) ?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.089
Поени од реакции
807
Имам Galaxy A9 (2018) - знам дека батеријата е вградена ама во последен период многу ми троши и сакам да ја заменам со нова. Дали негде по мобилариве во Скопје го прават тоа?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Имам Galaxy A9 (2018) - знам дека батеријата е вградена ама во последен период многу ми троши и сакам да ја заменам со нова. Дали негде по мобилариве во Скопје го прават тоа?
Да 1500 ден нова оргинална
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
2.062
Која цена се движи нов Ајфон 11 про?
 
Член од
11 декември 2020
Мислења
47
Поени од реакции
80
кој телефон најдобра камера вади во моментов
Автоматски споено мислење:

кој телефон најдобра камера вади во моментов
не барам совет од галакси фан или ајфон фан.. Реално прашувам
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.596
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
Мобифликс...дечките се супер...Адо и Едо мислам се викаат, браќа се. Ниски со цени, фер и коректен однос...
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
Мобифликс...дечките се супер...Адо и Едо мислам се викаат, браќа се. Ниски со цени, фер и коректен однос...
Колку време го имаш од таму телефонот??И дали имаш некои проблеми со него.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.702
Поени од реакции
6.755
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
Јас два и еден таблет сум купил од Ледиком. Немав никакви проблеми, најевтини се. Последниот телефон го земав од Нептун, на рати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom