Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Дајте најдобар избор на телефон до 20 000. За сестра ми прашувам, разгледува за да купи и се двоуми.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.113
Поени од реакции
20.956
Веќе некое време(1-2 недели) не ми стигнуваат пораки на телефонот. Шо може да е работата?
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Веќе некое време(1-2 недели) не ми стигнуваат пораки на телефонот. Шо може да е работата?
Провери дали ти се внесен смс центар бројот или можеби некоја забрана во телефонот. Ако не јави се во инфо центар ќе те проверат
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Вреди да се земе LG G2 за 9000ден стакло сочуван?
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Вреди да се земе LG G2 за 9000ден стакло сочуван?
Вреди, дури многу ефтино ми изгледа. Внимавај на екранот да не е сменет или да има тенденција на расипување, дамки, пожолтено некаде и слично. Бидејќи се проблематични.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Вреди, дури многу ефтино ми изгледа. Внимавај на екранот да не е сменет или да има тенденција на расипување, дамки, пожолтено некаде и слично. Бидејќи се проблематични.
Другарче сака да го продава зошто сака да земе Редми Ноте 2...Втор газда е тој.Иначе телефонот си е коска и го дава таа цена бидејќи не сака да се замара со договарања ценкање и триста глупости.
 
B

Blade Torch

Гостин
Не знам што сум активирал, ама кога ми се полни телефонов како лудо апдејти прави на се што е можно. Кај се гаси чудово? Некој да помогне.
 

Cataclysm

Член од
2 февруари 2009
Мислења
223
Поени од реакции
647
Не знам што сум активирал, ама кога ми се полни телефонов како лудо апдејти прави на се што е можно. Кај се гаси чудово? Некој да помогне.
Google-Play-Store-Download.png
Вака ќе одиш исто само на крај штиклирај "Do not auto-update apps"
 
Член од
14 август 2014
Мислења
52
Поени од реакции
5
Здраво
Имам еден проблем. Земав мемориска картица микроСД и сити слики што ги преместив од мобилен на картичката се ресортираа. Кога ги отварам во галерија не се по ред како што се сликани. Пробав да ги сортирам во фолдерот и таму се во ред но во галерија се разместени. Има ли решение да ги сортирам како што се сликани по ред?
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
Момци мислење за телефонот HTC OnePlus One ?? И кој е подобар HTC OnePlus One или Huawei P8 Lite ??
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Момци мислење за телефонот HTC OnePlus One ?? И кој е подобар HTC OnePlus One или Huawei P8 Lite ??
Постои само HTC One M7/M8/M9 и OnePlus One вака се изразува никако поинаку што се однесува до изборот јас би земал P8 Lite


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom