Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
19 декември 2013
Мислења
235
Поени од реакции
152
Гледам во рамките на буџетот да ми е сепак.
Не ми треба за кој знае што, инстаграм месинџер и некои такви апликации така да не ми се фрлаат многу пари.
Моментално ј5 2015 го користам и иако застарен модел супер ми е.
По се изгледа решението на хуавеи ќе падне.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.259
Поени од реакции
10.312
Doma gi imam i j3 2016 i j5 2015...i možam da kažam deka j5 2015 e daleku pobrz telefon so mnogu podobra kamera
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
2.383
Поени од реакции
3.121
мислење за самсунг А8 2018 година ...вреди за тие пари 30к или што би препорачале нешто до таа сума ?!
ne vredi

za tie pari kupi si one plus 5 ili one plus 5t

vidi u ledikom mislam deka imaat
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 март 2012
Мислења
18
Поени од реакции
3
Malku pomos okolu izbor na telefon do 20000den.Gi gledam samsung Galaxy J7, Galaxy C5 vase mislenje ?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.259
Поени од реакции
10.312
Koj saka dobra kamera-Samsung e izborot.

Momentalno ispod 20 000 best buy e A5 2017.

Koj saka ušte poveće memorija...Xiaomi i slično
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.202
Поени од реакции
1.210
da ne znae nekoj kaj mozam da najdam nekoja maska za SONY XPERIA XZ PREMIUM ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom