Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.965
Смарт М + 9к за доплата?

Постирај ако не ти е фрка кои уреди ги има за тие пари, ќе ти кажам што да земеш, или за што би доплатил.
Ова е од телеком. Пак ти викам, можам да си зеам и од Ледиком пример, не ми смета.
upload_2017-8-30_10-32-12.png


upload_2017-8-30_10-32-24.png
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Дали има некој купвано од продавницата ebest на али експрес ?
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.215
Поени од реакции
1.733
Mоже мислење кој би бил подобар избор: samsung j5 2017 ili huawei p10 lite ?
 
Член од
6 септември 2016
Мислења
52
Поени од реакции
6
Кој мобилен е број еден сега во светот?Знам дека Iphone 7 е многу добар али има ли и подобар од него?Сакам да купам али најдобриот.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.081
Поени од реакции
947
Кој мобилен е број еден сега во светот?Знам дека Iphone 7 е многу добар али има ли и подобар од него?Сакам да купам али најдобриот.
Samsung Galaxy S8+
или почекај го уште малку Iphone 8
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.909
Поени од реакции
11.850
Ај вака едно прашање:

S7 edge ми беше ставен отприлика 1 саат дур возев блиску до рачната и после тоа ми прегреа телефонов, а батеријата од 39% за саат ипол ми отиде на 7% и уште беше загреан телефонов. Го изгасив некои си 5-10 минути и еве го од тогаш више 2 дена си е океј.
Намерно потенцирав дека ми беше оставен кај рачната зошто може има некоја улога вибрации или слично.

Е сеа прашањево ми е, зошто го купив пред некои си 2-3 месеци и ми е под гаранција, дали да им го носам телефонов да го проверат или нема потреба ?
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.081
Поени од реакции
947
Ај вака едно прашање:

S7 edge ми беше ставен отприлика 1 саат дур возев блиску до рачната и после тоа ми прегреа телефонов, а батеријата од 39% за саат ипол ми отиде на 7% и уште беше загреан телефонов. Го изгасив некои си 5-10 минути и еве го од тогаш више 2 дена си е океј.
Намерно потенцирав дека ми беше оставен кај рачната зошто може има некоја улога вибрации или слично.

Е сеа прашањево ми е, зошто го купив пред некои си 2-3 месеци и ми е под гаранција, дали да им го носам телефонов да го проверат или нема потреба ?
сите самсунг греат ненормално, ако ти е подолго време оптеретен загрева поприлично многу
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.909
Поени од реакции
11.850
сите самсунг греат ненормално, ако ти е подолго време оптеретен загрева поприлично многу
Немаше уклучена апликација во позадина, телефонот беше заклучен, а претходно не ми загревал ич, затоа ми беше чудно ова.
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.766
Поени од реакции
2.074
Ај вака едно прашање:

S7 edge ми беше ставен отприлика 1 саат дур возев блиску до рачната и после тоа ми прегреа телефонов, а батеријата од 39% за саат ипол ми отиде на 7% и уште беше загреан телефонов. Го изгасив некои си 5-10 минути и еве го од тогаш више 2 дена си е океј.
Намерно потенцирав дека ми беше оставен кај рачната зошто може има некоја улога вибрации или слично.

Е сеа прашањево ми е, зошто го купив пред некои си 2-3 месеци и ми е под гаранција, дали да им го носам телефонов да го проверат или нема потреба ?
ако го мавало сонце до тоа е, и мене летно време не го користам у кола го ставам кај радиото има место за оставање и се угрева доста од сонце
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.581
Поени од реакции
2.285
Imam vo vip popust od 5 500 denari za prodolzuvanje na nov dogovor ..Me interesira tie 5 500 gi dobivam na uredot samo taka ?
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.909
Поени од реакции
11.850
ако го мавало сонце до тоа е, и мене летно време не го користам у кола го ставам кај радиото има место за оставање и се угрева доста од сонце
Ова мене у вторникот ми се случи коа беше облачно :/
Стварно не знам шо е и не знам дали да го носам кај што го купив или не :/

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Член од
5 април 2010
Мислења
564
Поени од реакции
201
Дајте предлог за телефон до 6000ден од Вип....имам краток период да изберам тел а врска немам каков.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom