Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Имам шанса да земам Galaxy Note 3 9005моделот за 200 евра.Значи само телефон без опрема.Телефонот е супер сочуван лајсни и такви работи.Плус ми одговара зашто не би се брзал за парите.100 евра треба да дадам одма а другите кога како зошто го зимам од роднина.Се двоумам со оглед дека е постар модел а знам дека за тие пари може да си нарачам и Редми Ноте 3 кој е нов модел и топ спецификации.И сега се двоумам што да правам?Некој совет?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Имам шанса да земам Galaxy Note 3 9005моделот за 200 евра.Значи само телефон без опрема.Телефонот е супер сочуван лајсни и такви работи.Плус ми одговара зашто не би се брзал за парите.100 евра треба да дадам одма а другите кога како зошто го зимам од роднина.Се двоумам со оглед дека е постар модел а знам дека за тие пари може да си нарачам и Редми Ноте 3 кој е нов модел и топ спецификации.И сега се двоумам што да правам?Некој совет?
Да си го земеш нотето или ако не го сакаш дај јас ќе го купам :)
 
Член од
19 јуни 2014
Мислења
178
Поени од реакции
157
Како ви се чини HTC One M9 и какви искуства имате со мобиларијата Мобеликс и на колку даваат гаранција? Фала однапред!
 
Член од
5 април 2015
Мислења
163
Поени од реакции
46
Како ви се чини HTC One M9 и какви искуства имате со мобиларијата Мобеликс и на колку даваат гаранција? Фала однапред!
ako si golem lubitel na tell so gi menuvas cesto te sovetuvam baraj koristen na pazar 3 ilo koja bilo strana dr ke najdes se nekoj sto go ina kupeno od vip one ili t-mobile i ke imas 2 god garancija a mobilarite em poskapo gi davet i 1 god garancija, jas cesto menuvam tell i taka si pravam najdobro e koristen da zemes, a za htc nemam koristeno, koristam galaxy s6 edge soliden tell ama se slucuva cesto da mi koce i blokira pa najdobro da zemes iphone 6s pozadovolen ke bides
 
Член од
5 април 2015
Мислења
163
Поени од реакции
46
@pogbaa s6 edge кочи??? Да не "буткаш" сателити со него :D
nisto me butkam ednas mi se zakoci brat,nitu mozev da go otklucam nitu da go restartiram skros nisto i po 20 min dojde se upraj samiot i cesto znae da mi zabega na aplikaci ili na broswer na net koga sum a aplikaci nemam misto posebno i 5 aplikaci standart viber i slicno
 
Т

Триптико

Гостин
@pogbaa сигурен си дека е s6 edge? Извади слики на комп, па удри му ресет. Ти си прв што се жали од тој телефон.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
794
Поени од реакции
272
Zdravo, periodov planiram da si kupam telefon poloven dokaj 200 evra. Pa me interesira koj e najdobar izbor spored vas za taa cena ? Jas iskreno razmisluvam za iPhone 5 ama cekam mislenje/sovet od vas zasto iskreno ne se razbiram jas mnogu, pa zatoa i prasuvam koj bi bil najdobar izbor za taa cena. Vi blagodaram, pozdrav !
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
794
Поени од реакции
272
Zdravo, periodov planiram da si kupam telefon poloven od 150 do 200 evra. Pa me interesira koj e najdobar izbor spored vas za taa cena ? Jas iskreno razmisluvam za iPhone 5 ama cekam mislenje/sovet od vas zasto iskreno ne se razbiram jas mnogu, pa zatoa i prasuvam koj bi bil najdobar izbor za taa cena. Vi blagodaram, pozdrav ![DOUBLEPOST=1449691287][/DOUBLEPOST]Ve molam mislenje za LG Magna ? Planiram da go zemam ama sakam da cujam vase mislenje. Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Zdravo, periodov planiram da si kupam telefon poloven od 150 do 200 evra. Pa me interesira koj e najdobar izbor spored vas za taa cena ? Jas iskreno razmisluvam za iPhone 5 ama cekam mislenje/sovet od vas zasto iskreno ne se razbiram jas mnogu, pa zatoa i prasuvam koj bi bil najdobar izbor za taa cena. Vi blagodaram, pozdrav ![DOUBLEPOST=1449691287][/DOUBLEPOST]Ve molam mislenje za LG Magna ? Planiram da go zemam ama sakam da cujam vase mislenje. Pozdrav
Ако сакаш ганц нов Grand Prime?
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
slab mi e so ram, 1 gb ima samo
Нема врска, со новиот Лолипоп 5.0.2 за него е среден проблемот, никогаш не се закашлал или слично, испеглан му е софтверот, работи бонбона.
Побрз е за секојдневно користење и отворање апликации од многу други "појаки" модели со Octa-Core, 2gb ram итн.
Еве го целосен огласот тука:
http://forum.it.com.mk/threads/samsung-galaxy-grand-prime-g530f-4g-lte.54120/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom