Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
16 март 2013
Мислења
78
Поени од реакции
95
совет за купување iphone 4s настаро поволен
сакаат да ми шитнат еден ваков iphone, ако може совет да ми кажете на што да обрнам внимание
за да не ме заебат, како да препознаам дали има некоја мана и што му фали,
зашто јас искрено немам појма од ајфони :)
нека ми пише некој да објасни убаво тука или во ПП сеедно :)
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
49
Поени од реакции
37
совет за купување iphone 4s настаро поволен
сакаат да ми шитнат еден ваков iphone, ако може совет да ми кажете на што да обрнам внимание
за да не ме заебат, како да препознаам дали има некоја мана и што му фали,
зашто јас искрено немам појма од ајфони :)
нека ми пише некој да објасни убаво тука или во ПП сеедно :)
За која цена ?
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
49
Поени од реакции
37
Iphone 4s за 160 евра, не ти е малце нелогично ? тајландкса работа, шансите се големи да ти рикне уште следниот ден. На битпазар истите ги купуваат за дупло поефтино и бараат такви жртви.
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
Абе ај кажете шо да праам се мислам ке се побркам и незнам дали да го земам LG L7 II ај ако некој го има нека пише шо како маани добри страни оти колку повеке читам по форуми све поише ме збунува!
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.064
Поени од реакции
7.150
Потребна ми е помош за избор помеѓу Sony Xperia Tipo и Alcatel One Touch M'Pop. Некој да сподели искуство со Алкателот?
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Ми треба помош, незнам што да изберам дали Lg Optimus l3 или Zte Kis Lite, шо би ми препорачале?
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
imam problem na soni tipo koga sakam nekomu da zvonam ne dzvoni. go stiskam brojot za dzvonenje, no ne zvoni. care?
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
imam problem na soni tipo koga sakam nekomu da zvonam ne dzvoni. go stiskam brojot za dzvonenje, no ne zvoni. care?
Проблемот е решен. До вибер било. Го отстранив вибер од дефаулт(да не биде та апликација дефаулт за ѕвонење) :D
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28
Vip Droid XL ili Alcatel OT M Pop koj e podobar i da kazete nekoe iskustvo so ovie telefoni ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom