Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
3 март 2013
Мислења
325
Поени од реакции
341

Под ова од аспект на процесор не би идел.

Mi 11 lite 5G наводно се на промоција, за слична цена тој има уште подобар процесор
Колку шо можев да споредам по нетов, тел за тие пари е "beast". Го има ли некој овде шо го користи да сподели искуство??
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.508
Поени од реакции
18.079
Колку шо можев да споредам по нетов, тел за тие пари е "beast". Го има ли некој овде шо го користи да сподели искуство??
Хардверски за цената е одличен, софтвер, како ќе се погоди.
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
752
Поени од реакции
2.570
Преку Files ми пишува available storage: 83.54 GB
Преку CPU-Z ми пишува: 77.82 GB
Ќе ми го објасни ли некој овој феномен и колку слободна меморија имам всушност?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
16.262
Поени од реакции
23.649
Преку Files ми пишува available storage: 83.54 GB
Преку CPU-Z ми пишува: 77.82 GB
Ќе ми го објасни ли некој овој феномен и колку слободна меморија имам всушност?
не се замарај баки. Знае да зеза тоа цпуз, верувај му на телефонот
 
Член од
17 јануари 2018
Мислења
44
Поени од реакции
16
Имам проблем со Viberot. Вчера го уклучив и ми стигна известување дека акаунтот мие блокиран и неможам ниту да зборувам ниту да праќам пораки. Го реинсталирав и внесувам број не сака да се логира јавува порака како Viber Help you how to login. Иначе не го користам често.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.383
Поени од реакции
2.475
А за Poco X3 Pro што мислиш?
Сличен на Редмито само што Редмито има подобар Амолед екран и појака камера а послаб процесор.Така да твое е да одлучиш :)
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.015
Поени од реакции
1.840
Сличен на Редмито само што Редмито има подобар Амолед екран и појака камера а послаб процесор.Така да твое е да одлучиш :)
И нема проксимити сензор :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom