Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
6 април 2014
Мислења
4.035
Поени од реакции
4.776
Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
Godina ipol imam telfon zemeno od Ledikom i zasega sum super zadovolen od istiot. Isto moj drugari imat zemeno telefoni od ledikom edniot skoro 2 godini drugio 1 godina i od niv nemam slusnato nekoj los zbor i tie se zadovolni.
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Godina ipol imam telfon zemeno od Ledikom i zasega sum super zadovolen od istiot. Isto moj drugari imat zemeno telefoni od ledikom edniot skoro 2 godini drugio 1 godina i od niv nemam slusnato nekoj los zbor i tie se zadovolni.
Многу ми помогнавте ,фала многу.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
7.251
Поени од реакции
20.617
Користам моментално xiaomi redmi note 9 pro,ке му ставам втора картица со странски број,па ако може совет околу вибер,ке треба и на другата картица да го инсталирам или што како?
Автоматски споено мислење:

И за Whats App истото прашање?
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.322
Поени од реакции
2.344
Користам моментално xiaomi redmi note 9 pro,ке му ставам втора картица со странски број,па ако може совет околу вибер,ке треба и на другата картица да го инсталирам или што како?
Автоматски споено мислење:

И за whats App истото прашање?
Не мора ако не сакаш.Можеш на истиот телефон со две картички да си го користиш првичниот вибер кој ти е инсталиран.На повеќето нови телефони има опција истата апликација да ја инсталираш и на два профила така да може да си бираш.

Истото важи и за whats app
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
7.251
Поени од реакции
20.617
Не мора ако не сакаш.Можеш на истиот телефон со две картички да си го користиш првичниот вибер кој ти е инсталиран.На повеќето нови телефони има опција истата апликација да ја инсталираш и на два профила така да може да си бираш.

Истото важи и за whats app
Ке пробам вака,фала ти многу на одговорот
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
316
Поени од реакции
460
Користам моментално xiaomi redmi note 9 pro,ке му ставам втора картица со странски број,па ако може совет околу вибер,ке треба и на другата картица да го инсталирам или што како?
Автоматски споено мислење:

И за Whats App истото прашање?
security > dual apps
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.193
Поени од реакции
17.523
кој телефон најдобра камера вади во моментов
Автоматски споено мислење:


не барам совет од галакси фан или ајфон фан.. Реално прашувам
Mi 11 Ultra за главна, и видео на главна, за зум, и предна S21U.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
7.469
Поени од реакции
23.028
Iphone 11 vs Samsung Galaxy 10+ шо мислите?

Фино се навикнав на Ајфон ама голем минус кај 11ката ми е тоа што уште е тој стариот LCD екран и тоа ептен ме одбива.
 
Член од
1 април 2017
Мислења
222
Поени од реакции
17
Почна да ми се шири батеријата на huawei mate 10 pro, препорачајте ми каде да ја сменам батеријата.
Фала ви.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.745
Поени од реакции
9.696
Има ли некој сменето конектор на телефонот, и ако да, каде и како е задоволен од сервисот?
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
406
Поени од реакции
990
Има ли некој сменето конектор на телефонот, и ако да, каде и како е задоволен од сервисот?
Јас со Дигико имам позитивно искуство во однос на цена и услуга. Провери си таму, мислам дека во Скопје се наоѓаат во ГТЦ. Имаат страна на фејсбук - Digico Mobile, пиши им.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom